1

Temat: Woda termalna

Ciekawi mnie bardzo woda termalna. Czytam u wielu blogerek, że stosują ją do oczyszczania twarzy zamiast normalnej wody z kranu yikes Czy ona faktycznie jest taka dobra?

2

Odp: Woda termalna

Na pewno świetnie orzeźwia w lecie! Ja jej też używam do spryskiwania maseczek z glinką.

3

Odp: Woda termalna

Latem jest to dla mnie produkt numer 1 do pielęgnacji smile

4

Odp: Woda termalna

ja uwielbiam! Nie wysusza tak skóry, ja używam  wody którą kupuję w aptece, uwielbiam, według mnie najlepsza którą używałam do tej pory. Ja myję twarz nią nie tylko latem, a cały rok tongue

5

Odp: Woda termalna

Ja też jestem zwolenniczką wody termalnej. W mojej okolicy "kranówka" nie jest najlepsza. Wysusza moją skórę strasznie. Stąd woda termalna. Używam tego produktu - [url]https://www.amfora.pl/vichy-purete-thermale-3in1-micellar-water-200ml-do-skory-wrazliwej-1019064/[/url]  od Vichy, bo działa kompleksowo. Ale sama woda termalna z tej firmy też się sprawdza. Po kilku zastosowaniach czuć, że skóra się zmienia.

6

Odp: Woda termalna

Tez mysle, ze warto chociaz przetestowac sobie wode termalna. Odkad zaczelam uzywac tej z Eveline (Facemed+, matująca woda tonizująca z minerałami magmy Jeju, 3w1) to zauwazylam, ze moja cera jest w o wiele lepszej kondycji. Glownie jest lepiej nawilzona i miekka w dotyku, plus w koncu pozbylam sie poszarzalego koloru z twarzy. Teraz jest rozswietlona i ma taki zdrowy blask.

7

Odp: Woda termalna

mi świetnie nawilża skórę, używam zawsze na wieczór, moja ulubiona to termisa, w hebe dostępna, niedroga, buzia jest po niej zdecydowanie świeższa

8

Odp: Woda termalna

WWoda termalna jest zdrowsza, nie zawiera zanieczyszczeń obecnych w kranówce, a poza tym w kosmetykach ma działanie silnie nawilżające. Ja lubię apteczne kosmetyki Dermewdic z wodą termalną, polska marka a jakość świetna!

9

Odp: Woda termalna

Na pewno jest to super rozwiaznie. Warto skorzystać.

10

Odp: Woda termalna

Po przeczytaniu Waszych komentarzy zastanawiam się, czy nie przywieźć sobie jakiejś uzdrowiskowej wody do stosowania na twarz. Podczas ostatnich wakacji próbowałam pić jakąś super zdrową ciecz wydobywaną pompą spod ziemi, ale nie mój smak i nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, jaki efekt byłby, gdyby zastosować tę wodę w celach kosmetycznych, tak jak micelarną, termalną czy tonik. A teraz mnie zaciekawiło, co by było...

11

Odp: Woda termalna

Wody z uzdrowiska to raczej są niezbyt dobre na twarz, a termalna ma delikatniejsze działanie...

12

Odp: Woda termalna

Woda destylowana działa podobnie.