1

Temat: Modelowanie sylwetki

Hej. Czy któraś z Was korzystała może z takich zabiegów na ciało? Sama nigdy nie należałam do sczupłych osób ale teraz mam spore problemy  z ciałem po ciązy. Głównie w okolicach brzucha i ramion. Nie potrafię pozbyc się tłuszczyku. TYle dobrze,ża udało mi sie uniknąc rozstępów (stosowałam regularnie oliwki na ciało i rózne kremy tak wieć nie pojawiły sie). Mam celllulit na brzuchu. Nie potrafiłam sie zaprezentować w stroju kąpielowym dwuczęściowym w tym roku ;/
No wiec ktoś coś?

ps. ćwicze i mam dietę ale to nie pomaga za bardzo tongue

2

Odp: Modelowanie sylwetki

Ćwiczysz? Trzymasz dietę? Bo jeśli nie bedziesz się zdrowo odżywiała oraz jeśli nie bedziesz stosowała ćwiczeń to nie ma znaczenia na jakie zabiegi się wybierzesz... I tak nie schudniesz ani nie pozbędziesz się celllulitu. Wiem po sobie. Na dermapen chodziłam miesiąc temu.Co chcesz wiedzieć. ?

3

Odp: Modelowanie sylwetki

Ćwiczę codziennie. Zwykle smile Wiadomo,że mam takie dni kiedy nawal roboty mnie przytłacza ale staram się raczej regularnie ruszać. Chodziłaś tam na jakieś zabiegi ? Możesz mi napisać o efektachi wrażeniach ?

4

Odp: Modelowanie sylwetki

Jestem juz na ukonczeniu zabiegów z pakietu na brzuch . Jest to pakiet kilku zabiegów róznych rodzajów, mam tam endrmologię, maximus i karboksyterapię. Cena może nie jest taka niska ale jeśli kupujesz w pakiecie to aż tak  ,,nie powala". Widzę ,ze rozciągnięta skóra po porodie wraca już powoli do normy. Wiadomo,że nie jest to efekt ala operacja plastyczna ale jst lepiej niż wcześniej

5

Odp: Modelowanie sylwetki

Nastawiam się na to,ze nie bedzie to takie tanie ale możesz mniej wiecej określić jakie są to ceny? No i co sądzisz o zabiegach gruponowych? Bo widziałam,że jest tam sporo promocji.

6

Odp: Modelowanie sylwetki

Ceny pewnie wahają się w zależności od zabiegu na jaki się zdecydujemy

Ostatnio edytowany przez estetichouse1 (2016-09-23 13:51:30)

7

Odp: Modelowanie sylwetki

Warto przed wieloma zabiegami stosować maść znieczulającą  Mi bardzo pomaga. Np laser albo wspomniana karbo mnie boli. Bez maści nie daje rady.

8

Odp: Modelowanie sylwetki

Wszystko zależy od pakietu zabiegów na jaki się wybierzesz...Są tańsze zabiegi , są i droższe zabiegi. Na miejscu powinni Ci wytłumaczyć. Sama miałam cały pakiet zabiegów i jak sobie wyliczyłam to cena zabiegów byla prawie 40% niższa niż jak miałabym kupować sobie pojedyncze zabiegi.
O gruponach to się nawet nie zastanawiaj.Grupon bierze ponad 50% prowizji od tego kto wystawia dana ofertę. Skoro oferta jest przeceniona na gruponie tak dużo to pomyśl sobie co zastaniesz na miejscu. Oni muszą na czymś zarobić wink

9

Odp: Modelowanie sylwetki

Też mam ten problem, ale na razie brak kasy na zabiegi...

10

Odp: Modelowanie sylwetki

- na stronie są od razu opisane zabiegi jakie wybrałam To jest pakiet , na który się zdecydowałam. Może sie jednak okazać,że aż tyle nie będziesz tego potrzebowała. Tak jak już pisałam. Najelpiej bedzie jak sama sobie pogadasz z lekazem.

11

Odp: Modelowanie sylwetki

Przecież takich ośrodków i punktów medycznych cały czas przybywa więc nie trzeba wybierać z jednego czy dwóch, ale można znaleźć więcej. Nie wiem czy słyszeliście o zabiegach aquafilling ? Jeśli nie poczytajcie sobie o nich - są podobno rewelacyjne i nieinwazyjne a o to chodzi.

12

Odp: Modelowanie sylwetki

Każdy taki zabieg pomaga lepiej się poczuć kobiecie, więc dlaczego nie korzystać

13

Odp: Modelowanie sylwetki

Dziewczyny interesuje mnie jakiś zabieg na ciało. Mianowicie lato coraz bliżej i chciałabym wybrać się na coś co będzie w stanie zlikwidować albo przynajmniej zmniejszyć mój cellulit. Bo masuję się i masuje sama w domu ale rezultatów nie widać. Dodam, ze osoba ze mnie szczupla ale mam cellulit, który jest widocznie genetyczny bo robiłam sobie badania hormonalne i wszystko jest ok. Nie wiem już jaki zabieg wybrać bo czytałam o wszystkich i im wiecej sobie o nich czytam to mam o wiele wiekszy mętlik w głowie.
Czy mają gdzieś darmowe konsultacje?

14

Odp: Modelowanie sylwetki

Właśnie  się zapisałam ale za dwa tygodnie. Ogólnie zastanawiałam sie najbardziej nad endermologią.

15

Odp: Modelowanie sylwetki

NIe potrafię tutaj napisać za siebie bo nie chodziłam na zabiegi ale na endermologię chodziła moja kolezanka i była bardzo ale to bardzo zadowolona Ogólnie dużo przytyła w trakcie ciąży, potem nie mogła tego zrzucić i postanowiła się za siebie wciąć. Zapisała sie na zabieg  i przyznam też że dużo sama cwiczyła (zdecydowała sie na pomoc trenera personalnego). Obecnie jest z niej niezła laska i przyznam, ze wyglada lepiej niż po porodzie.

16

Odp: Modelowanie sylwetki

Może spróbować  kawy odchudzającej <3

17

Odp: Modelowanie sylwetki

niestety nie załapałam się do kategorii "dobre geny" więc nad swoją sylwetką musiałam ostro pracować, na całe szczęście udało mi się to osiągnąć. oczywiście bez motywacji, ćwiczeń i diety by się nie udało no i oczywiście serii zabiegów onda. może i poszłam trochę na skróty, ale zdecydowałam się na serię zabiegów onda,  ponieważ jak już zobaczyłam poprawę to byłam bardziej zmotywowana do działań. Uuważam, że zabieg jest bardzo skuteczny. efekty są widoczne, a jak połączy się zabieg z ćwiczeniami i dietą to z całą pewnością osiagniecie swój cel, tak jak ja.

18

Odp: Modelowanie sylwetki

Raz utworzone komórki tłuszczowe istnieją ciągle mimo odchudzania, chyba żeby je usunąć jakoś chirurgicznie. Ja nie wyobrażam sobie ciągłego życia z wyrzeczeniami, a zabiegi działają tylko czasowo...

19

Odp: Modelowanie sylwetki

Gdyby tak mieć w domu jakąś np. saunę,  która wytapiałaby z nas tłuszcz ..