201

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ostatnio kupiłam żel pod prysznic Isana, zimowa limitowanka, pachnie palonymi migdałami+miodem, fajny kosmetyk w niskiej cenie. smile poza tym - z tych tanich - lubię płyny do kąpieli APART dobrze się pienią.

202

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Fajne są Apart. Pienią się tak jak piszesz i nie "gryzą" mnie. Za to te z Avonu, pomimo pięknych zapachów gryzą straszliwie i nie nadają siedla mnie. Tak samo ich żele pod prysznic.

203

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Też lubię płyny Apart - mają ciekawe zapachy i są wydajne smile

Z żeli zawsze mam na półce Białego Jelenia z kozim mlekiem. Oprócz tego Ziaja Kozie Mleko, ostatnio też Isana z ekstraktem perłowym i peeling z wanilią i biała czekoladą, mniamk! wink

Ostatnio edytowany przez FemmeNotFatale (2012-01-11 12:57:39)

204

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja używam przeróżnych żeli ale np. w lecie lubię świeże orzeźwiające cytrusowe zapachy a jesień -zima wanilia, czekolada itp

205

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Niestety nie posiadam wanny:( i nie mogę się rozkoszować kąpielami w pachnących płynach:(. Ale staram się sobie to rekompensować pachnącymi olejkami pod prysznic smile teraz używam tego [url]http://www.mydlarnia.info/zel-do-kapieli-z-oliwa-z-oliwek-i-olejem-arganowym-cat-200-id-738.[/url] fajnie pachnie i nawilża:)

206

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Od kiedy jestem na studiach również nie posiadam wanny, wyłącznie prysznic. Dlatego gustuję w różnego rodzaju żelach i peelingach do ciała wink Chwilowo moimi faworytami są - peeling do ciała o zapachu gruszkowym z Joanny oraz żel pod prysznic o zapachu śliwki i kwiatu pomarańczy z Oriflame smile

207

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A ja uwielbiam swoją wannę - ona jest moim wytchnieniem po męczącym stresującym dniu. Oczywiście w połączeiu z zestawem różnych pierdół typu świeczki, buteleczki, sole do kąpieli. Do tego idealnie wpisuje się ciepła imbirowa seria swedish spa - olejek i scrub to moi dwaj przyjaciele - na jesienne i zimowe wieczory - rozgrzać się w łazience, bawełniane skarpetki na nóżki, książka w rękę i czas tylko dla mnie:)
A gdy nie ma czasu na takie bajery - to prysznic z jakimś aromatycznym kremowym żelem - na tę porę preferuje takie ciepłe, mleczne, miłe zapachy:)

208

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Proponuję wypróbować sole Tiande. Zapach jest naprawdę niesamowity. Ostatnio próbowałem Piane do kąpieli  Działa uspakajająco i kojąco

[img=PunBB bbcode test]http://photos05.redcart.pl/templates/images/thumb/8852/0/0/pl/0/templates/images/products/8852/e9f9e3e6630039c79d8cc07fbb580799.jpg[/img]

209

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Mam wannę i uwielbiam się w niej wylęgiwać smile Jakoś gdy mam okazję skorzystać z prysznica (np. na wakacjach) to nie jest to dla mnie przyjemność. Jednak przyzwyczajenie robi swoje. Do wanny często dosypuję sole bądź wlewam płyn do kąpieli. Moim ostatnim ulubieńcem jest Luksja o zapachu karmelowych gofrów <3 Żeli używam przeróżnych firm, najczęściej o kokosowym zapachu. Ewentualnie dobieram do pory roku, np. bardziej orzeźwiający latem smile Muszę jeszcze wypróbować olejki pod prysznic, ale najpierw wypadałoby wykorzystać zapasy kosmetyków.

210

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Mam kabinę prysznicową od 4 lat.
Przedtem była wanna w łazience 22 lata.

211

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja się kąpię w solach Dr Nona. To informacja dla tych co mają wannę

[url]http://morzemartwe.net/sol-z-morza-martwego-dr-nona-fenomen[/url]

212

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja polecam migdałowy olejek pod prysznic firmy L'OCCITANE - skóra jak marzenie. Prawie jak u moich dzieci - gładka i nawilżona.

213

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja bardzo lubię żele z Isany, tanie i dobre. Szukam czegoś bez SLS, ale trudno znaleźć. Może ktoś zna taki produkt?

214

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=kosmetyczka-na-szpilkach]Ja bardzo lubię żele z Isany, tanie i dobre. Szukam czegoś bez SLS, ale trudno znaleźć. Może ktoś zna taki produkt?[/quote]

Z tego co kojarzę to żele Alterry nie mają SLS smile Są łatwo dostępne w Rossmannie smile

215

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja bardzo lubię halo gel breezy z Dr Nony, jest taki odświeżający i przede wszystkim nie zawiera SLS:)

216

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja używam żelu po prysznic z żurawiną i trawą cytrynową firmy Apis, pięknie pachnie, super nawilża

217

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Upodobałam sobie stosowanie takiego żelu pod prysznic:
drtaffi.pl/zel-pod-prysznic-acqua-di-bolgheri-oro.html
Jego delikatny miodowy zapach bardzo mi odpowiada. Ponadto w jego składzie znajdują się m.in: ekstrakt z kukurydzy, pszenicy i soi, którego zadaniem jest chronić naszą skórę przed zgubym wpływem wolnych rodników.

218

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Rzadko robię sobie kąpiel, ale jeśli już zamarzy mi się domowe SPA, to wtedy sięgam po płyn do kąpieli z minerałami z Morza Martwego firmy APIS. Algi morskie, aloes i lawenda posiadają intensywne właściwości nawilżające, odprężające. Płyn pozostawia skórę aksamitnie gładką i elastyczną,  chroni ją przed wysuszeniem. Pozwala Nam doświadczyć wyjątkowej kąpieli jakby w Morzu Martwym ale w domowym zaciszu. Do tego pięknie pachnie, czyli nie pozostaje Nam nic innego jak zanurzyć się w relaksie smile

219

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Nie lubię kapać się w wannie i nawet jeśli już muszę (nocuję u kogoś kto nie ma prysznica) zawsze myję się słuchawką. A czego używam? Kieruję się samym zapachem więc jeśli szukam czegoś nowego to oblegam drogerię i szukam zapachu który przypadnie mi do gustu. Obecnie używam płynu do kąpieli o zapachu kokosa kupiony w naturze i bardzo polecam. Świetnie pachnie i następnego danie jak polewam ciało wodą czuję ten zapach.

220

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja też, takie leżenie w wannie mnie nudzi... Używam olejków pod prysznic, cynamonowego albo pomarańczowego, dobrze nawilżają skórę

221

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

boziu... w obliczu nie posiadania bieżącej wody od dwóch dni marzy mi się kąpiel w olejkach... uch

222

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

polecam olejki bielendy, afrodyzjak z ylang-ylang, świetnie nawilża:)

223

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja zdecydowanie wolę wannę. Jakoś jestem do niej przyzwyczajona i gdy jestem gdzieś na wakacjach gdzie jest prysznic to strasznie ciężko mi się z niego korzysta xD

Obecnie używam najzwyklejszego żelu Kult ze sklepu Aldi o zapachu grapefruita i mandarynki. Śliczny, orzeźwiający zapach w sam raz na ciepłe dni smile

224

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

fajne są też kąpiele z solami, ostatnio mam jaśminową;)

225

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=Virrana]fajne są też kąpiele z solami, ostatnio mam jaśminową;)[/quote]

Zgadzam się smile Lubię biedronkowe sole BeBeauty. Bardzo ładnie pachną, są tanie i łatwo dostępne smile