1

Temat: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Doradźcie, bo zupełnie nie wiemy jaki wybrać... Mamy kuchnię w nowoczesnym stylu ( dominuje biały kolor) i chciałam wszystkie sprzęty dobrać tak żeby była harmonia

2

Odp: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Czajnik elektryczny czy może tradycyjny? W przypadku elektrycznych nic Ci nie doradzę bo nie mam takiego czajnika i nawet takiego dla siebie nie chciałam
Bardzo fajne tradycyjne czajniki są natomiast w sklepie Black Red White -----> [url]http://www.brw.com.pl/gotowanie-pieczenie/naczynia-do-gotowania/czajniki/[/url] - są tam dobre ceny oraz bardzo różne pojemności.
Zamówiłam tam dla siebie taki
[img]//images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/2272/th220/starke-talita-7558750676.jpg[/img]

3

Odp: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Elektryczny jest lepszy, woda dużo szybciej się zagrzewa niż w takich tradycyjnych. A gdzie kupujecie takie urządzenia? Ja [url=http://www.homebook.pl/produkty/czajniki-elektryczne]czajniki elektryczne przeglądam na stronie homebook.pl/produkty/czajniki-elektryczne[/url] . Tam są czajniki są w różnych cenach i jest w czym wybierać.

4

Odp: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Też jestem za elektrycznym, raven ma dobre i ładne modele smile u siebie mam ten [url]http://www.euro.com.pl/czajniki/raven-ec006.bhtml[/url] do mojej kuchni pasuje idealnie no i trzeba przyznać że wygląda oryginalnie (szkło plus podświetlenie, do nowoczesnych wnętrz super). Sprawuje się także bez zarzutu.

5

Odp: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Ja mam najzwyklejszy czajnik i jestem z niego zadowolona wink Jedyne co chciałabym kupić w najbliższym czasie to dzbanek z filtrem z [url]http://dafi.pl/[/url] Piję bardzo dużo wody i męczy mnie już kupowanie wody w butelkach. Dzięki dzbankowi można sporo zaoszczędzić.

6

Odp: Stylowy czajnik do nowoczesnej kuchni

Ja mam elektryczny, a jak potrzebuję zagotować wodę na gazie to rondelek się też sprawdza:)