26

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Może macie jakieś podróbki kupione na bazarze lub internecie i zrobimy jakieś porównanie zdjęć buteleczek z opisami ?

27

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

ja nic nie mam tylko oryginalne!

28

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

nie kupuje na allegro
chętnie posłucham ..

29

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Te podróbki perfum, to jest straszna rzecz.
Człowiek dużo zapłaci, a potem jest  "po ptakach".
Normalnie szok.

30

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Jak w Sephorze chciałem kupić kiedyś OPIUM YSL to zastanowiło mnie jedno: dlaczego dwa opakowania tej samej wody toaletowej są zafoliowane na dwa różne sposoby. Jedna folia była elegancko złozona na pudełku, a druga ordynarnie zgrzana  Trochę się wtedy wystraszyłem i poszedłem do konkurencji

31

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja kupiłam przedtem niestety na allegro podróbki cieni MACa.Żałuję i więcej już się nie skuszę na różne promocje

32

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Podróbki to nic dobrego.

33

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Nie tylko perfumy są podróbkami na Allegro, ale też bardzo dużo innych przedmiotów,
buty, odzież, coś do domu i dużo innych...

34

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

No tak ,ale jak ludzie jeden drugiego nie ostrzeże ,to jak uważać na podróbki, żeby się nie nabrać?

35

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja nie widzę dużej różnicy, jeśli zapach jest intensywny to dłużej się utrzymuje, a jak delikatny to i oryginał po jakimś czasie przestajesz czuć.

36

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Duzi sprzedawcy (długo na allegro) mający często sklepy stacjonarne, raczej nie kantują. Warto czytać komentarze jakie sprzedawca ma na swojej karcie. Ja się nigdy nie nacięłam, albo po prostu podróba była tak dobra, że się nie zorientowałam tongue

37

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja raz trafiłam na podróbę ale na szczęście była to mała pojemność i szybko się skończyła

38

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Dziewczyny na faceboku dziwczyna prowadzi stronę coś jakoś podróbkowo wielkie w swietny sposób opisuję podrabiane rzeczy ,kosmetyki, ciuchy, możecie nawet do niej napisać z linkiem i wam powie czy to oryginał czy fejk. Zasada ogólnie jest taka, że jeżeli jest cos bardzo tanio w hurtowych ilościach to raczej na 100 procent podróba, warto też obejrzeć strony u producenta i porównać produkty. Oryginały często nie wystepują w podanych opakowaniach.

39

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Na allegro to chyba mało co jest oryginalne, tak samo jest z ubraniami. Niektóre na zdjęciach są aż komiczne.

Ostatnio edytowany przez Gabila (2017-09-07 15:33:18)

40

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ale niektóre podróbki są tak udane, że nie poznacie różnicy, więc po co przepłacać?...

41

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

> geneviev napisał/a:

> Ale niektóre podróbki są tak udane, że nie poznacie różnicy, więc po co przepłacać?...

Nie, nie są "tak udane", bo ich problemy wychodzą dopiero po zakupie, jak np. o wiele mniejsza trwałośc zapachu.

42

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja szybko przestaję czuć zapach na sobie, więc z mojego punktu widzenia to nie jest wada - no ale dla innych chcemy też pachnieć, więc jednak oryginał będzie lepszy.

43

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

jak stwierdzicie że to podróbka zgłoście to do Allegro

44

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ahhh niestety jest bardzo dużo podróbek co praktycznie w niczym nie różnią się od oryginałów.

45

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Różnią się i to bardzo czesto tym jak jest wykonany napis (wypukły czy nie), rurką od atomizera, kolorami opakowań, sposobem nałożenia folii. Szybko idzie to wyczuć smile

46

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, powąchane na żywo a nie wg opisów w necie. Na każdej skórze ten sam zapach może rozwinąć się bardzo różnie.

47

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

Ja kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, powąchane na żywo a nie wg opisów w necie. Na każdej skórze ten sam zapach może rozwinąć się bardzo różnie.

48

Odp: Uwaga na podróbki i oszustów z allegro !!

No i z trwałością jest różnIe w przypadku zdalnych zakupów ...