1

Temat: Kredyt na mieszkanie

Czy warto wziąć kredyt na mieszkanie?
Bo oszczędności nie mam, a chciałabym kupić  większe mieszkanie. Co sądzicie  kredycie polecacie go?

2

Odp: Kredyt na mieszkanie

Bez wkładu własnego to raczej trudno o korzystny kredyt...

3

Bez wkładu własnego nie dostaniesz kredytu w ogóle. Minimum 10% a z czasem będzie limit podnoszony.
mieszkania zamość czy inne to coś o co warto się starać. Bo własne mieszkanie to jednak własne mieszkanie.  Jeśli chcesz kupić mieszkanie za 300 tys to jednak te conajmniej 30 tys oszczędności musisz mieć

4

Wiele osób bierze kredyt na mieszkanie, właściwie niewiele osób kupuje mieszkania za gotówkę. Idźcie do doradcy kredytowego i zapytajcie jakie macie szanse na kredyt. A później poszukajcie mieszkania, proszę: https://tabelaofert.pl/mieszkania/gdansk

5

Słuszna uwaga. Warto korzystać z pomocy doradcy.

6

ja skorzystałam i wiem, że na chwilę obecną nie mogę sobie pozwolić na taki kredyt sad

7

Na prawdę bardzo ciężko znaleźć osoby które kupiły swoje mieszkania za gotówkę bez brania kredytu. Przeciętny Kowalski nie ma na to żadnych szans i taka jest niestety smutna prawda. No ale na szczęście są właśnie bardzo dobre kredyty które oferują nam banki. Jedną z takich ofert na atrakcyjnych warunkach jest http://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-hip … niowy.html Polecam wszystkim bardzo gorąco zajrzeć i samemu się przekonać. Dzięki temu mamy szanse kupić nasze wymarzone 4 kąty.

8

No niestety mało kogo stać na kupno mieszkania za gotówkę, ale podczas brania kredytu trzeba być bardzo ostrożnym, nawet jeśli bierzecie w znanych bankach. Ja radzę skonsultować umowę z kimś kto ma pojęcie na temat prawa i obowiązujących przepisów. Takiej porady może udzielić nawet adwokat online, trzeba tylko się wcześniej skontaktować, przesłać umowę. Więc komfort i wygoda przede wszystkim.