1

Temat: Jaki blog o książkach?

Jak w temacie - znacie może jakiś dobry blog o książkach? Ja się zastanawiam czy np. [url=http://lovebooks.pl/blog/]blog o książkach lovebooks.pl[/url] byłby według Was dobrym wyjściem... Co na ten temat sądzicie?

2

Odp: Jaki blog o książkach?

Ja nie kieruję się blogiem, a moim ulubionym gatunkiem jak szukam nowych książek.

3

Odp: Jaki blog o książkach?

Polecam portal [url=http://lubimyczytac.pl/]Lubimy czytać[/url] - społeczność miłośników książek, gdzie znajdziemy komentarze, recenzje, oceny, przeszukiwarkę księgarni i bibliotek (to przydatne, gdy chcemy wypożyczyć albo kupić książkę).
Można tam "chwalić się" przeczytanymi książkami, tworzyć listy, sprzedawać, wymieniać, zostać fanem ulubionego autora, polecać książki i je odradzać, znaleźć linki do blogów, dzielić się wrażeniami, czytać opisy wydawnicze i recenzje czytelników.

A jeśli chodzi o nowości, to polecam subskrybowanie kanałów wydawnictw na fb i dział [url=http://urodaizdrowie.pl/category/ksiazki]Książki[/url] na portalu Uroda&Zdrowie wink

4

Odp: Jaki blog o książkach?

Też jestem na Lubimyczytac.pl i polecam stronę. Często tam zaglądam, tworzę półki w swoim profilu i dodaję książki które posiadam, które przeczytałam. Fajna sprawa.

5

Odp: Jaki blog o książkach?

Już dawno nie czytam blogów o książkach bo głównie są reklamą ukazujących się nowości, z których niewiele jest wartych zakupu i czytania...