26

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

a ja uwielbiam baaardzo ciepłą... znowu wolę to co niezdrowe, ech....

27

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

To prawda trzeba myc włosy w letniej wodzie a na koniec spłukiwac zimną .Ja tak zawsze robię i widzę poprawę .
Nakładam równiez balsam na włosy a następnie zakładam czepek na włosy i owijam ręcznikiem .Taka kuracja przynosi natychmiastową poprawę i włosy sa w świetnej kondycji .polecam

28

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ale jak się stosuje odżywki nakładane na minutę i spłukiwane to się tak nie da...

29

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ja ostatnio uzyłam oleju kokosowego na końcówki i musze przyznać że widze różnicę.

30

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Muszę spróbować, może rzeczywiście to jest to czego potrzebują moje włosy?

31

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Spróbuj bo bardzo dobrze nawilża.

32

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

A co myślicie o nafcie kosmetycznej? Podobno to jej Violetta Villas zawdzięcza swoje włosy...

33

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Na pewno nic złego z włosami nie zrobi, więc kupować i próbować.

34

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Pani Villas ma włosy godne pozazdroszczenia....

35

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

A to Ona nie ma peruki ? bo niektórzy tak mówią, piszą w kolorowych gazetach, itp.
Że niby widzieli ją koło domu w swoich takich marnych, a zakłada perukę tylko na koncerty, na różne spotkania do TV, itd.

36

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Być może.... bo ciągle ma takie same...

37

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

też mi sie wydaje, że ma perukę, bo aż się nie chce wierzyć, że ktoś może mieć takie włosy, jeśli chodzi o domowe sposoby na włosy, to słyszałam, że trzeba spłukiwać włosy letnią woda, żeby zamknęły się łuski, najlepsze są płukanki ziołowe np z pokrzywy albo rzepy no i tradycyjnie maska z jaja podobno świetnie odżywia

38

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

nafta kosmetyczna + spłukać wodą z dodatkiem soku z cytryny. Polecam!!!

39

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

hej , więcej informaacji znajdziesz na moim blogu : [url]http://cherrylassie.blogspot.com/2012/02/domowe-i-naturalne-kosmetyki-do.html[/url]
ale m.in polecam :
Maseczka miodowo-cynamonowa
Mieszamy odrobinę oliwy z oliwek z miodem i cynamonem. Maskę wmasowujemy w skórę głowy i włosy, pozostawiamy na 15 minut, po czym zmywamy łagodnym szamponem. Zabieg powtarzamy 3-4 razy na tydzień.

Maseczka z jajek
*3łyżki oleju rycynowego
*3 łyżki soku z cytryny
*1 żółtko
Składniki mieszamy,kładziemy na włosy owijamy fiolą i ręcznikiem na około 1h.Myjemy włosy najlepiej 2 razy.

Płukanka z mięty
1 litr wody dodać ocet owocowy lub winny i zalać nią garść mięty. Zamykamy w szczelnym naczyniu i stawiamy w ciepłym miejscu na około 14 dni.  Odcedzamy ,mocno wyciskamy zioła i filtrujemy płyn przez gazę do  butelki. Po każdym myciu  głowy  płuczemy.

Pozdrawiam, wink
[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

40

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Dzięki za rady w tym temacie.

41

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Na wypadające włosy warto wypróbować kozieradkę. Kupuje się nasionka, następnie łyżkę zalewa się i czeka się jak wystygnie. Po czym przelewamy napar do buteleczki i aplikujemy na suche włosy po myciu. Warto do tego masaż głowy. smile

42

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Dzięki za tą radę co do kozieradki. 1 raz o tym słyszę.

43

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ja ostatnio dodaję do masek kakao. Efekt jest naprawdę o wiele lepszy niż sama maska. wink

44

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ale co powoduje konkretnie? Bo mnie się jakoś kakao z pielęgnacją włosów nie kojarzy...

45

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Może przyciemnia włosy.. ? wink

46

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

CZęsto korzystam z domowej roboty maseczek i płukanek.Ich przygotowanie to dla mnie spora frajda.:)Szczególnie jeśli mogę poeksperymentować.:)

47

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ja używam ostatnio octu winnego do płukania włosów, jest lepszy niż nabłyszczacz

48

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Jeśli chodzi o sprawdzone sposoby na pielęgnację włosów to mam taki jeden - domowa sauna na włosy. po umyciu nakładam na włosy ulubioną odżywkę - w moim przypadku Biokap - na to foliowy czepek, a na to gruby ręcznik. Wszystko podgrzewam suszarką, a potem siedzę w tym około godziny. Potem wystarczy spłukać. Wlosy są mięciutkie, lśniące i gładkie. Taki zabieg powtarzam średnio raz na 2 tygodnie.

49

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

A ja polecam maseczkę iłową z Dr Nony. trzeba ją nałożyć na pół godzinki, zawinąć ręcznikiem. Następnie umyć szamponem morskim.

50

Odp: Domowe sposoby - pielęgnacja włosów

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką domowej, naturalnej pielęgnacji włosów smile