26

Odp: Jak założyć sklep internetowy?

Założenie sklepu internetowego to nie wszystko ważny też tutaj jest jego marketing, który nie jest łatwy. Jak się nie znamy na takich działaniach to warto zatrudnić do tego kogoś np. firmę, która zna się na takich działaniach doskonale.

27

Dziewczyny a myślałyście o jakiejś dotacji na rozwój waszego biznesu? Obecnie jest naprawdę wiele takich możliwości dofinansowanie, poczytajcie sobie , a takie pieniądze na start przydają się w każdym biznesie, czy to na zakup towaru, czy to na reklamę. I na pewno jest to lepsza opcja niż kredyt, tylko trzeba wiedzieć jak napisać wniosek i kiedy go złożyć smile

28

Takie pieniądze przydadzą się na pewno na reklamę sklepu internetowego. Ja współpracuję  i dzięki reklamom na telebimach w ciągu zaledwie miesiąca zyskałam 40 procent więcej klientów. Ciekawa jestem tylko czy teraz po świętach dalej sprzedaż utrzyma się na takim poziomie.

29

Znajduje się tam platforma e-commerce, która udostępnia darmowe oprogramowanie dla sklepów internetowych. W ten sposób można założyć sklep i prowadzić sprzedaż online. Można go również zintegrować z innymi narzędziami.

30

Założenie sklepu w tych czasach jest banalnie proste. Sama posiadam sklepy na  platformie e-commerce w funkcji multistore . Dzięki temu mogę zarządzać wszystkim poprzez jeden panel administracyjny

31

W dzisiejszych czasach wystarczy rejestracja na odpowiednim portali i już mamy sklep smile

32

Po założeniu takiego sklepu warto również wykonać audyt seo swojego serwisu aby jak najwyżej wybić go w przeglądarce co daje możliwość dotarcia do większej liczby klientów. W takim raporcie zawarte są wszystkie wykryte błędy optymalizacyjne serwisu wraz z ich rekomendowanymi poprawkami.

33

No i jeszcze musisz pomyślec o programie, który pomoże Ci z księgowością. Ja mogę polecić dobry program do fakturowania. Jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. A najważniejsze, że dostosowany do najnowszych wymagań w tym zakresie. Bardzo ułatwia prowadzenie działalności.

34

Przy sklepie a tym bardziej internetowym wazne jest jego pozycjonowanie. Przeciez ludzie musza Cie widziec w google

35

Teraz sklepy internetowe coraz bardziej zyskują na popularności. Jest to o wiele wygodniejsze, gdy zapracowani nie mamy ochoty na spędzanie długich godzin wśród sklepowych półek, by zrobić odpowiednie zakupy. Albo, by sobie kupić jakiś nowy ciuszek, wcale nie musimy się męczyć z przymierzalniami, wszystko można sobie na spokojnie przymierzać w domu. Dlatego też uważam, że jeżeli ktoś ma pomysł na jakiś konkretny asortyment, to jak najbardziej warto w taki sklep internetowy zainwestować. Szczególnie, że platformę do jego prowadzenia można mieć zupełnie za darmo . Dostarcza nam one wszelkiego niezbędnego oprogramowania, więc to niesamowite ułatwienie na start.

36

Trzeba mieć przede wszystkim towar...

37

Takie usługi zleć po prostu jakimś profesjonalistom.
Założenie sklepu to nie jest praca dla laika/początkującego..

38

Dzięki wielkie za wszystkie porady big_smile Na pewno z nich skorzystam smile

39

Warto też pomyśleć o dobrym programie do fakturowania. Ja mogę polecić bo jest prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny. Niesamowicie ułatwia pracę.

40

Założenie sklepu to dopiero początek, jest to ciężka i wymagająca praca. Mi jednak daje dużo satysfakcji:) Założyłam swój sklep on-line prawie 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona, że się odważyłam. Mój sklep rozwija się i daje mi zarówno dużo korzyści jak i satysfakcji. Kilka miesięcy temu z pomocą firmy udało mi się nawet wejść na rynek niemiecki i dopiero teraz widzę jak  dużo jeszcze przede mną. Ekspansja dzięki profesjonalistom przebiegła szybko i sprawnie a sklep niesamowicie się rozwinął. Jeśli w przyszłości zdecyduję się na jakieś inne kraje na pewno zwrócę się do Nowych Kolorów.

41

Niestety na porządny sklep trzeba się trochę wykosztować, a korzystanie z gotowych sklepów też nie zawsze jest najlepszy, rozwiązaniem. W takich przypadkach ciężko jest coś zmienić, zaktualizować. Warto również przemyśleć kwestię płatności. Fajną opcją są płatności mobilne, powinny one przyciągnąć klientów do waszych sklepów. System mikropłatności  ma w swojej ofercie właśnie taką usługę nazwaną SMS Premium. Możecie dzięki temu też organizować fajne konkursy i loterie dla swoich klientów.

42

hm założenie to akurat prosta sprawa, gorzej ze stworzeniem schematów działania i organizacji. np co zrobić z płatnościami w esklepie czy np w ogóle w firmie? na szczęście z pomoca przychodzą takie firmy jak gdzie możesz ustawić sobie płatności np za księgowość, podatki , czynsz za biuro itd i samo się wszystko płaci ty tylko masz zapewnić środki na koncie smile

43

Rozmawiałam nie dawno ze znajomą która ma sklep internetowy i mówiła mi że warto otworzyć się na inne kraje Europy a nie ograniczać do Polski, ona sama wprowadziła w opcjach dostawy [url=https://www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl/business-customers/international-parcels/shipping.html]paczki międzynarodowe do Niemiec[/url] i innych krajów i mówi ze widać spora różnicę w sprzedaży

44

Przy takim sklepie możecie zainwestować jakieś pieniądze w nowoczesne rozwiązania e-commerce. Wygoda klientów jest najważniejsza w takich sklepach smile Polecam wam dlatego usługi firmy [url]http://sidgroup.pl[/url] , która wdraża m.in takie rozwiązania dla firm

45

z tego co wiem to pierw musisz wykupić domenę pod swoją stronę internetową no i przede wszystkim załatwić asortyment