1

Temat: Gadżety na konferencję

Hej. Macie jakieś pomysły? Nie chciałabym aby było to coś oklepanego smile

2

Odp: Gadżety na konferencję

To zależy od rodzaju konferencji:) Mogą być np. humorystyczne. Znajoma opowiadała, jak na takiej dla ginekologów dostali breloczki w kształcie plemnika:)

3

Odp: Gadżety na konferencję

W takim razie moze zastanówcie się nad koszulkami? Można większe ilości zamówić sobie w sieci.

Jakiś czas temu kilka razy zamawialiśmy tam różne materiały do firmy. Mają dobre ceny i w przypadku zakupu większej ilości koszulek zawsze można negocjować cenę.

4

Odp: Gadżety na konferencję

Na konferencje dobre są koszulki z logo firmy. Można takie zamówić w. Sam zamawiałem do siebie do firmy i wyszły rewelacyjnie.

5

Odp: Gadżety na konferencję

Pomysłów na gadżety jest cała masa w internecie, ale warto pomyśleć także o sposobie ich wręczania. Jeśli dajemy je osobiście, może podawać je w papierowej torbie, ale w przypadku stoiska można je ładnie zaprezentować (zwłaszcza, jeśli mamy jakieś publikacje, katalogi etc.). Na takie spotkania najlepiej sprawdzają się budżetowe rozwiązania jak np. tekturowe ekspozytory albo stojaki.

6

Odp: Gadżety na konferencję

Przykro mi, ale ja się w ogóle na tym nie znam i nie jestem w stanie pomóc...

7

Odp: Gadżety na konferencję

Może torby płócienne? Zawsze się przydają.

8

Odp: Gadżety na konferencję

Na pewno każdy wartościowy i praktyczny gadżet spotka się ogromną aprobatą klientów nie tylko na konferencji, można np zainwestować w takie pokrowce na których jest możliwość zamówienie dowolnego tekstu, każdy będzie zachwycony. smile

Ostatnio edytowany przez patra (2017-09-01 15:34:15)

9

Odp: Gadżety na konferencję

Pendrive to też przydatny gadżet.

10

Odp: Gadżety na konferencję

Jeśli jest większość kobiet to warto przygotować jakieś kosmetyczne upominki - to zawsze jest mile widziane.

11

Odp: Gadżety na konferencję

Kubki termiczne z logo - teraz na czasie:)

12

Odp: Gadżety na konferencję

Albo breloki lub cukierki z logo ...