1

Temat: Ferie zimowe 2016

Jak organizujecie dzieciom ferie w tym roku?

2

Odp: Ferie zimowe 2016

Ja mam na ten rok inne palny niż moje koleżanki, które wszystkie myślą o jechaniu z dziećmi wyłącznie w góry. Jakby zupełnie nie  było innych kierunków. Ponieważ my nie jeździmy na nartach, to wybieramy się nad morze, bo nie lubimy tłoczyć się na deptakach, nieżalenie w jaki będziemy kurorcie. Jedziemy do Jastrzębiej Góry, zauroczyły nas nie tylko doskonałe warunki do mieszkania, ale przede wszystkim ciekawa oferta najróżniejszych zajęć dla dzieci i częściowo oddzielnych zajęć dla dorosłych. Lubimy mieć dobrze zorganizowany czas.

3

My wybieramy się do  Zakopanego. Dzieci uwielbiają jeździć na nartach, więc tam jedziemy na tydzień. Oby pogoda dopisała.

4

No, moje dzieciaki, niestety, spędziły ferie w domu z powodu choroby... Ale stwierdziłam, że zrobię im jeden piątek wolny i zabiorę na to: kidzone.com.pl. To są takie targi rodzinne - są tam atrakcje dla dzieciaków, różne nowinki i informacje dla rodzin i do tego celebryci (może sobie z kimś cyknę zdjęcie? big_smile). W sumie może być fajna sprawa z tego. Ktoś był?

5

Bardzo fajnie jest na Kaszubach.

6

Niezbyt mam w tym obszarze tematycznym wiedzę. Także nie będę w stanie pomóc...

7

Jak pamiętam to jako dziecko w ferie zawsze byłam gdzieś w górach:)