1

Temat: Zamość

Czy zaglądają tu osoby z Zamościa i okolicy? Chętnie porozmawiam na żywo z kimś, kto interesuje się filmem, możliwe też wspólne wyjścia do kina, raczej na filmy zagraniczne. Wiek i płeć bez znaczenia.

2

Odp: Zamość

Moje postanowienie noworoczne to zaprzyjaźnić się z kimś, najlepiej mieszkającym dość blisko.
Jeżeli mieszkasz w Zamościu lub okolicy  i odczuwasz podobne chęci to odezwij się
Szukam kogoś to wyjścia na spacer, pogadania, do wypadu na zakupy  smile. Do spotkania się czasem na kawę po pracy. Nie znam nikogo w okolicy, w Warszawie czasem ciężko o nawiązanie zwykłych relacji sąsiedzkich, może właśnie internet nam w tym pomoże:)
Nieważne czy jesteś singielką, mężatką, dzieciatą czy niedzieciatą. Napisz jeśli masz podobną potrzebę.
Anita, lat 31

3

Odp: Zamość

Wiek 29 lat ,Beata -chciałam poznać jakąś bratnią duszę na pogaduchy.Jestem smakoszem kuchni tureckiej, pracuję w restauracji EFEZ w Galerii Twierdzy zapraszam ,jeśli ktoś chce nawiązać kontakt.

4

Odp: Zamość

Hej jest ktoś może z Osiedla Rataja w Zamościu ,poszukuję( obojętna mi jest płeć )na wspólne spacery z psami i na pogaduchy wspólne. Mam 24 lata ,ale nie mam dużo znajomych sad   Ania

5

Odp: Zamość

Szukam przyjaciół. Wielu ich nie potrzebuję, ale potrzebuję prawdziwych.

6

Odp: Zamość

Wybieram się za 2 tygodnie na weekend do Zamościa i szukam kogoś stamtąd, kto zechciałby mi pokazać to piękne miasto - odwdzięczę się dobrym obiadem w restauracji:)

7

Odp: Zamość

Chętnie dołączę do grupy znajomych spędzających aktywnie czas - Zamość i okolice