1

Temat: Dobry lekarz od płuc Łódź

Witam,

Czy mogę prosić o polecenie dobrego onkologa od płuc w Łodzi?

U mojego taty wykryto guz w prawym płucu, 6cm na 4 cm, zajete są juz wezły chłonne, czekamy na wynik histopatologii. Pulmonolog mowi, ze juz nie nadaje się do wycięcia.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

2

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

Dużo osób poleca dr Zbigniewa  Morawca, pracował w szpitalu Kopernika kiedyś

3

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

Dopytaj się  o wolne terminy tutaj:  [url]http://www.medycynaistomatologia.pl/pulmonolog_lodz.html[/url] - jest to klinika na ulicy Złotno. Pracuje tam dobry pulmonolog. Specjalizują się w takich trudnych problemach, Obecnie jestem ich pacjentką. Nie będę tutaj pisała co mi dolega bo nie chcę za bardzo pisac na tym na forum  ( napisze do Ciebie potem na priv) niemniej klinika ma bardzo dobre opinie wśród różnych osób.
Wprawdzie czasami nawet prywatnie są wieksze kolejki ale warto jest poczekać.

4

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

Ja znalazłam Zbigniewa Morawca w Łodzi, ale nie wiem, czy to o tą osobę chodzi [url]http://kcp.pl/lekarz/zbigniew-morawiec/onkolog/lodz/[/url] ? Jeżeli tak prosiłabym o więcej informacji na temat tego onkologa, bo sama muszę znaleźć dobrego lekarza tej specjalności w Łodzi dla kogoś w rodzinie.

5

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

A lekarz rodzinny nie może nikogo polecić?

6

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

Dr Kinga Kuczyńska -pumonolog, internista.Ja 5 lat temu byłam leczona przez swojego lekarza na płuca 2 miesiące i nie wyleczona:(
Dopiera ,jak trafiłam do pani doktor to szybko wyzdrowiałam.

7

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

Ja zawsze zwracam uwagę na doświadczenie danego lekarza, najlepiej jakby też pracował w szpitalu, wtedy ma dużo większą wiedzę w swej dziedzinie.

8

Odp: Dobry lekarz od płuc Łódź

W Łagiewnikach są dobrzy specjaliści.