1

Temat: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Jak oceniacie swoich dentystów? Ja odkąd korzystam z usług, jakie oferuje [url=www.denticaradom.pl]stomatolog Radom[/url] muszę przyznać, że nie mam się na co uskarżać. Przede wszystkim zawsze długo rozmawiamy, przed podjęciem decyzji co do sposobu leczenia zębów i wybieramy optymalne rozwiązanie. Poza tym np. w przypadku nagłego bólu zęba, nie ma u niego problemów z podjęciem szybkiego leczenia i zawsze wita swoich pacjentów z uśmiechem na ustach:) Jak to wygląda u Was?

2

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Bardzo negatywnie, dlatego na dzień dzisiejszy nie mam "swojego", a szukam kogoś, kto mnie ponaprawia... o to, co zepsuli inni.

3

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Poprzedni był ok jako specjalista, ale była jedna rzecz, która mi w nim nie pasowała, a mianowicie podejście do pacjenta, więc musiałam zmienić. Teraz mam swoją panią dentystkę, która jest bardziej cierpliwa i też zna się na swoim fachu...

4

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

U mnie jak plombę założy to po 2 miesiącach wypada ,wcale nie chodzę do niej .Jeżdżę do miasta .

5

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Jeśli  zakłada prywatnie, to obowiązują 2 lata gwarancji i powinna poprawić bezpłatnie w tym, okresie, jak coś jest nie tak...

6

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Nie w każdym gabinecie są 2 lata gwarancji, z reguły to rok.

7

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Ja w sumie oceniam dość dobrze, choć zastanawiam się nad zmianą. Koleżanka opowiadała mi o [url=http://www.implantmasterspoland.pl/kliniki-master/namyslowski-pawel-implantologia-katowice/]implantologu z Katowic[/url] i nie wiem, czy się do niego nie zapisać. Przekonuje mnie zakres usług i to, że należy do IMP. Poza tym znajoma mówiła, że wykazuje się nie tylko dużą wiedzą i umiejętnościami, ale też świetnym podejściem do pacjentów.

8

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Mój mi wczoraj zostawił fragment wypełnienia między zębami przy plombowaniu... Pół wieczoru się męczyłam żeby to jakoś wyciągnąć, poraniłam dziąsło wykałaczką i dzisiaj się leczę płukanką z rumianku....

9

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Ja jestem zadowolona...już od kilku lat odwiedzam ten [url=http://www.villa-dentica.eu/]gabinet stomatologiczny kraków[/url]. Zajmą się i profilaktyką i leczeniem kanałowym, czyli wszystko co najpotrzebniejsze...

10

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Jestem na razie zadowolona ,ale jeżdżę do Łodzi do Instytutu  Stomatologii

11

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Ja zdecydowanie jestem zadowolona ze swojego stomatologa. Wiadomo, warto mieć takie pewnego i stałego lekarza, który jest w stanie zapewnić odpowiednią opiekę i usługi w tym zakresie. Jakiś czas temu polecałam to również wśród moich znajomych, szczególnie gdy wyniknął temat z koronami zębowymi. Podsunęłam wtedy stronę z [url=http://smigiel.net/zabiegi/korony-porcelanowe/]koronami porcelanowymi w Katowicach na tej stronie http://smigiel.net/zabiegi/korony-porcelanowe/[/url], w miejscu, gdzie sama również je robiłam. W sumie tak to działa najlepiej, właśnie przez polecenie, bo wtedy ma się jakąś pewność co do tego, do kogo się idzie.

12

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

[quote=Scarabea]Mój mi wczoraj zostawił fragment wypełnienia między zębami przy plombowaniu... Pół wieczoru się męczyłam żeby to jakoś wyciągnąć, poraniłam dziąsło wykałaczką i dzisiaj się leczę płukanką z rumianku....[/quote]
Niestaranny jakiś. Spieszył się? Kiedyś pewna pseudodentystka też się spieszyła i musiałam dopiłować sobie zęba sama. Teraz jest cacy.

13

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Mieszkając w tak dużym mieście jak Poznań ciężko jest pozostać przy jednym specjaliście, kiedy wokół jest tylu do wyboru. Poza tym występują roszady i bywa, że ci zaufani przenoszą się albo na drugi koniec miasta albo do innego i trzeba szukać kolejnego.
Ja po kilku takich perypetiach musiałam chodzić na wizyty kontrolne do różnych dentystów, zanim znalazłam ponownie kogoś, do kogo będę wiedziała, że mogę powrócić. Za takich właśnie dentystów uważam lekarzy z poznańskiego [url]http://www.dentysta-royaldent.pl[/url] - nie raz i nie dwa wybawili mnie z opresji, bo w ostatnim czasie popsuł mi się stan uzębienia, choć przez lata o nie dbałam. No ale cóż, za uroki życia w pośpiechu trzeba płacić w ten sposób.
Uspokaja mnie, że działają na terenie Poznania już od wielu lat więc nie zanosi się, by w najbliższej przyszłości mieli zniknąć jak paru innych dentystów, u jakich miałam przyjemność leczyć zęby.

14

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Mój stomatolog jest realistą i nie podejmuje się zadań, które niosą ryzyko nieudania się... Z jednej strony to dobre podejście, ale czasem to wolałabym nie musieć szukać kogoś innego jak mam nagły przypadek, a on doradza tylko rwanie zęba...

15

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

uwielbiam moją dentystkę. jest rzeczowa. zawsze wszystko mi tłumaczy, opowiada co będzie robić tak, żebym była świadoma. wszystko konsultuje ze mną. ufam jej i nie zamienię na inną smile

16

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Moja też jest ok, ale zauważyłam, że trudniejsze zabiegi woli zlecać innym;) Np. nie robi w ogóle leczenia kanałowego, widocznie nie czuje się  w tym dobra...

17

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Jest różnica w poziomie leczenia, ja zauważyłam właśnie przy kanałowym - całkiem młody dentysta a zrobił je idealnie... Gabinet też dobrze wyposażony, to jednak ma znaczenie przy leczeniu zębów...

18

Odp: Jak oceniacie swoich stomatologów?

Są za drodzy - wszyscy.