1

Temat: Menopauza

Mam pytanie do kobiet - boicie się menopauzy i jej objawów? Czy jeszcze w ogóle o tym nie myślicie? Ja jestem jeszcze przed 30 rokiem życia, ale coraz częściej zastanawiam się jak to wszystko u mnie będzie przebiegało, czy będę miała silne objawy i tak dalej. Znalazłam tekst dotyczący menopauzy i jej objawów, tutaj adres - [url]http://www.doppelherz.pl/aktualnosci/swiatowy-dzien-menopauzy-pretekst-do-rozmowy-na-trudne-tematy-3.html[/url]. A jak jest w Waszym przypadku? Myślicie już o menopauzie, czy według Was takie myślenie jest zbyt wczesne?

2

Odp: Menopauza

Każda z nas w innym wieku ją przejdzie, ogólnie objawy zaczynają się już po 35 r. życia, to tzw. premenopauza, ale znane są przypadki przejścia menopauzy nawet przed 30-tką...

3

Odp: Menopauza

Ja się nie boję, każdą to czeka. Takie życie wink

4

Odp: Menopauza

Pozycja motylka -złączyć stopy i tak pomachać kolanami na siedząco .

5

Odp: Menopauza

Prędzej ,czy później każdą to dopadnie

6

Odp: Menopauza

Zdrowe podejście. Chyba gorzej przechodzą ją kobiety, które uważają, że to tragedia.

7

Odp: Menopauza

Każda kobieta czuje niepokój w związku z tym, ale da się to przeżyć wink Czego się boicie? Jeśli przytycia, to nie jest to regułą. Złego samopoczucia? Minie wink Na problemy skórne też da się coś zaradzić [url]http://www.lifeandmore.pl/problemy-skory-podczas-menopauzy/[/url] Brak miesiączki? No trudno, takie już jest życie.

8

Odp: Menopauza

Sprawdźcie sobie kuracje z wykorzystaniem progesteronu naturalnego. Tutaj [url]http://progeston.pl/menopauza-bez-obaw/[/url] jest ciekawy artykuł, z którym warto się zapoznać. W ten sposób można z powodzeniem cieszyć się życiem bez objawów menopauzy.

9

Odp: Menopauza

Pomagają teź metody naturalne, np. zioła czy medytacja.

10

Odp: Menopauza

Ja tam póki co jeszcze nie myślę ale moja mama wspominała ostatnio, że dla bardzo niekomfortowa sytuacja to suchość pochwy - długo wstydziła się o tym pogadać.  Poszukałam w necie i znalazłam krem. Ponoć sprawdza się rewelacyjnie

11

Odp: Menopauza

Ale że co? Mama się zwierza córce, że seks jest niekomfortowy podczas menopauzy...? Nie wyobrażam sobie czegoś takiego u mnie w domu, są chyba jakieś granice:)