1

Temat: Męska dusza...

Odkryłam, że coś takiego istnieje;) pozna łam w sieci gościa, który chciał mnie wciągnąć w jakieś psychologiczne zwierzenia, a przecież istoty nie posiadające duszy takich potrzeb nie mają, prawda...? big_smile
Podejrzewam, że to mu było potrzebne do jakiejś ankiety, bo widocznie każdy sposób jest dobry żeby uzyskać materiał do badania..... wink

2

Odp: Męska dusza...

??? Facet, który chce czytać babskie wynurzenia to na pewno ukryty gej... Pewnie w ostatniej wiadomości Ci napisze, że właśnie znalazł szczęście u boku Piotrka albo Marcina wink

3

No tak, dzisiaj łatwiej spotkać kogoś z kim można iść na jedną noc, a trudniej znaleźć kogoś z kimś chciałoby się rozmawiać. ... Dlatego ja bym z nim porozmawiała, przecież to do niczego nie zobowiązuje...

4

Mężczyzna mając 20 lat kocha wszystkie kobiety.
Mając 30 lat kocha już tylko jedną.
Mając 40 lat kocha znowu wszystkie......oprócz tej jednej.

5

Męska dusza? Jest bardzo głęboko schowana i dla mnie na razie niewidoczna...

6

Jeśli szukać w nich wrażliwości, to bywa że facet jest bardziej miękki niż my, jeśli trafimy w jego czuły punkt, czyli w jego Ego...

7

Najbardziej boli go chyba odrzucenie, bo zupełnie burzy jego samoocenę... W tej kwestii każdy facet jest nadwrażliwy...

8

Urazy mężczyzn do kobiet, wynikają z urażonej miłości własnej. Stąd pogarda i lekceważenie, jako sztuczna rekompensata.

9

Kiedy dajesz komuś miłość, ta miłość nie tylko wraca do Ciebie pod postacią pozytywnych okoliczności... Te nowe pozytywne zjawiska przyciągają kolejne, przez co w Twoim życiu stale przybywa wszystkiego co pozytywne, i tak to trwa. Wszystko jest magnetyczne:
dobre rzeczy i zdarzenia w Twoim życiu magnetycznie przyciągają następne dobre rzeczy i zdarzenia. Wystarczy tylko odrzucić uprzedzenia...

10

faceci to bardzo złożone osobniki do których czasem przydałaby się instrukcja.

11

Żadna z nas nie wie co w duszy męskiej może się dziać ,dzisiaj mówi tak ,jutro mówi inaczej .To nie jest tak jak my sobie wymarzymy .
Ciężko ich rozgryźć .

12

[quote=perelka1]faceci to bardzo złożone osobniki do których czasem przydałaby się instrukcja.[/quote]

Żeby to było takie proste , ale przecież  oni nie zadziałają wg żadnej instrukcji ... Tyle w nich zawiłości...

13

Dla większości facetów miłość to sentyment błędnych rycerzy, posługują się kobietą z konieczności, zaspokajając swoje przyziemne potrzeby i dając kwiatka na 8 marca, bo tak wypada...

14

Są i tacy, co tęsknią za ideałem, za romantycznymi spacerami.. Nie każdy jest macho:)

15

> Kalinka01 napisał/a:

> Urazy mężczyzn do kobiet, wynikają z urażonej miłości własnej. Stąd pogarda i lekceważenie, jako sztuczna rekompensata.
--------------------------------------------------------

Sprawdzone, potwierdzone, doświadczalnie udowodnione...

16

Oni są bardziej wrażliwi niż my, bo po prostu mają większe EGO....

17

Strasznie uproszczony wątek. Z dennymi facetami się umawiacie.