1

Temat: imiona

niektóre z nas mają już dzieci, drugie oczekują, a pozostałe na pewno mają w planach na przyszłość urodzenie dziecka.
więc pytam jak Wasze szkraby mają na imię lub jak chcecie by miały smile?

mój syn będzie miał na imię Franek, Antoś lub Jasiek smile a córka Zosia lub Klara smile

2

Odp: imiona

Tymek lub Remik smile a corka to Marika smile

3

Odp: imiona

Dominik, tak jak zawsze chciałam.
Pamiętam jak Mama się mnie zapytała, tuż przed porodem, jak będzie miała na imię córka. Odpowiedziałam, że idę urodzić Dominika.
Nie miałam badaia płci, tylko taką wewnętrzną pewość.

4

Odp: imiona

Mój syn Maciej - mąż wybrał
Córcia - Aleksandra - chociaż podobała mi się Oliwia, Julia to została Ola wink

5

Odp: imiona

mój chłopak ma na imię Dominik wink

6

Odp: imiona

Zuza, Zosia, Marysia, Antek, Tomek
żadnych dziwacznych smile

7

Odp: imiona

[quote=angelcity89]mój chłopak ma na imię Dominik wink[/quote]

To ma piękne imię. big_smile

8

Odp: imiona

Moja córka Weronika a synka bym chciała miec Mateusza

9

Odp: imiona

on twierdzi tak samo tongue

10

Odp: imiona

[quote=justyna]Zuza, Zosia, Marysia, Antek, Tomek
żadnych dziwacznych smile[/quote]
Antek bosy klepał kosy pod stodoła z dupą gołą tongue

11

Odp: imiona

jakąś Ty twórcza maleńka tongue

12

Odp: imiona

tak sie mowilo w przedszkolu big_smile

13

Odp: imiona

ja nie mam jeszcze
podobają mi się imiona:robert,oliwia,gabrysia,mateusz

14

Odp: imiona

Ja lubię imiona polskie, nie wymyślne typu : Kasia, Basia, Agnieszka, Ola, Tomek, Krzysiek, Rafał.

15

Odp: imiona

Ja dałam synowi na imie Rafał. Nie jest ani wymyslne ani oklepane smile

16

Odp: imiona

Najlepsze imiona dał swoim dzieciom Pan Wiśniewski Michał: Xawier, Barten itp, nawet nie potrafię tego napisać ani wymówić:)

17

Odp: imiona

Moja siostra też nawydziwiała: Aleks i Kasjan. Ja się przyzwyczaiłam, ale są tacy co nie mogą (dziadek!!!)

18

Odp: imiona

odświeżam temat:
najlepsze imiona to proste imiona, a nie wydziwianki- akie jest moje zdanie.

19

Odp: imiona

Wybór imienia dla dziecka z jedynym facetem, z którym chciałam mieć dziecko, byłby szalenie trudny. Jemu imiona bardzo kojarzą się z osobami, więc od razu odrzuca nawet te fajne, jeśli nie lubi kogoś, kto je nosi. Dla mnie imię to imię, a osoba to osoba i jeśli komuś wstrętnemu nadano jakieś fajne imię, to dlaczego mam mieć uraz do imienia? Sam go sobie nie wybrał.

20

Odp: imiona

Kiedyś usłyszałem bardzo fajne zdanie, na temat imion dla dzieci. Nie pamiętam go dokładnie, ale chodziło o to, że można poznać szybko ludzi po tym, jakie nadają imiona swoim dzieciom. I gdy tylko słyszę o Dżesikach, Alanach, czy innego rodzaju wynalazkach, to od razu domyślam się, jaki jest poziom intelektualny ich rodziców. Jesteśmy Polakami, mamy tyle pięknych polskich imion, więc po co małpować coś z innych krajów. Czy myślicie, że Anglik lub Niemiec da swojemu dziecku na imię, Wojtek?

21

Odp: imiona

Każdy rodzic ma prawo nazwać dziecko jak chce:) A my możemy tylko się uśmiechnąć. Sama nie nadałabym rzadkiego imienia dziecku, bo dziwne i rówieśnicy mogą mu dokuczać.

22

Odp: imiona

Czasem dzieci jak już mogą to zmieniają imię, oczywiście to rzadki przypadek, sama znam 1 taką sytuację.

23

Odp: imiona

Mój mąż ma na imię Michał, synowie Bartłomiej bo tak babcia chciała, ponieważ Kościół do którego codziennie chodziła tak był pod wezwaniem św Bartłomieja to tak chciała aby jej prawnuk miał na imię i tak też było a drugi syn ma na imię Szymon od programu Szymon, Szymon Majewski Show , którego oglądałam nagminnie. I tak mi się spodobało to imię że tak dałam mojemu synowi. Moje imię Iwona nadała mi moja ciocia chrzęstna . Ot i cała historia imion w moim domu.