1

Temat: Tradycyjna reklama firmy

Wiem, ze teraz większość firm promuje się w sieci ale ja chciałabym postawić też na tradycyjna reklamę. Wydaje mi się, że klienci lubia otrzymywać gadzety reklamowe lub jakieś upominki od firmy. Myślałam o kupieniu koszy upominkowych, które będę rozdawała w listopadzie na konferencji. Myślicie, że to dobra forma promocji? Oczywiście pozycjonuję stronę, korzystam z adwordsów i mam profil na fb i insta.

2

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Zawsze miło dostać coś od firmy, ale płyty to raczej nikt nie będzie oglądał... Sama wolę jakiś dobry film...

3

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Ja chyba też bym nie oglądała.

4

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Nie wiem, czy sprawdzi się to w przypadku każdej działalności. Myślę, że lepiej zacząć od folderów reklamowych lub innej dobrej agencji oraz postawić na profesjonalną identyfikację wizualną.

5

Odp: Tradycyjna reklama firmy

smile

[url]http://miejscanareklamy.pl/forum[/url]

6

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Ja też bardzo lubię dostawać gadżety reklamowe. Firma, w której pracuję zamówiła w tym roku sporo długopisów, kalendarzy i kubków  i klientom, podobnie jak pracownikom bardzo się podobają.

7

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Gadżety reklamowe to super pomysł. Ale jeśli macie swój sklep stacjonarny, to podstawą powinna być dobrze zaprojektowana witryna oraz wystawy i ekspozycje towarów. Mało tego, te witryny musicie co jakiś czas zmieniać, by przyciągać klientów i promować nowe produkty. smile

8

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Myślę, że każda firma chcąc pozyskiwać nowych klientów powinna sięgać po różne sposoby reklamy. Nie powinno się ograniczać tylko do jednego rodzaju narzędzi, tylko próbować nowych metod które mogą spowodować większe zainteresowanie usługami danej firmy. Oprócz źródeł internetowych można sięgnąć po równie skuteczny sposób promocji, jakim są artykuły za pośrednictwem których, przedsiębiorcy mają szansę wykazać się swoją wiedzą i doświadczeniem w danym zakresie.

9

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Witam.
Pewnie, że miło jest coś dostawać i jest to dobry pomysł. A jeśli chcesz tradycyjną reklamę wykorzystaj taką ściankę
.Ścianka pop up daje możliwość przeprowadzenia szybkiej kampanii reklamowej, która dzięki swojej atrakcyjności przyniesie zamierzone efekty w krótkim czasie.

10

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Moim zdaniem jedną z lepszych form tradycyjnej reklamy są gadżety. Każdy z nas lubi je dostawać. Ja na pewno zastanowiłabym się nad zakupem ekologicznych toreb . Uważam, że każdy z nich będzie korzystał. Dzięki temu, że na takiej torbie będzie logo lub hasło reklamowe, zobaczą je i inni.

11

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Osobiście uważam, że stawiając wyłącznie na reklamę w sieci, nieco jednak się ograniczmy. W końcu jednak nadal spora grupa potencjalnych nabywców nie korzysta z sieci, a co za tym idzie, tam do nich nie dotrzemy. Dlatego też tradycyjne formy promocji, jak chociażby udział w targach branżowych jest moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem. Przy tym oczywiście należy zadbać o pokazanie się na targach , aby móc się pokazać z jak najlepszej strony.

12

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Uważam, że gadżety reklamowe były, będą i są świetnym i skutecznym pomysłem na reklamę firmy. Kubki reklamowe są najlepszym upominkiem dla klientów, ponieważ są trwałe i wyglądają efektownie.

13

Odp: Tradycyjna reklama firmy

W dzisiejszych czasach dobrze jest dywersyfikować reklamy dlatego nie powinno się pomijać świata wirtualnego ani realnego. W internecie form reklamy jest bardzo dużo. Na zewnątrz standardowo najlepiej sprawdzają się banery, ulotki, plakaty, foldery czy np. roll upy.

14

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Trzeba łączyć różne formy promocji - tradycyjne z internetowymi. Warto wziąć pod uwagę także platformę  która usprawnia komunikację z klientem. Dzięki niej można masowo wysyłać wiadomości sms np. z informacją o obniżkach, promocjach, nowościach. To dobre i niedrogie rozwiązanie, system można obsługiwać samodzielnie.

15

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Uważam, że najbardziej skuteczną reklamą na obecną chwilę jest reklama w mediach społecznościowych. Znam firmę, która specjalizuje się w reklamie internetowej ale nie tylko . Doświadczona firma jest w stanie przygotować pod dana branżę najbardziej opłacalna reklamę. I ja bym raczej zmierzała w tym kierunku.

16

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Reklama tradycyjna jest skuteczna i ciekawa ale nie lepiej zainwestować w nią a także w jakieś filmy reklamowe? Moim zdaniem działając na różnych polach można znacznie więcej osiągnąć.

17

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Czas leci do przodu i warto myśleć o ciekawych rozwiązaniach rozwoju firmy, a nie tylko tradycyjnych. Trzeba nadążyć z duchem czasu. Zerknij sobie na ciekawe artykuły, propozycje na pewno coś dla Siebie znajdziesz.

18

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Może i są skuteczne, ale tylko zainteresują potencjalnego klienta, który odwiedzi naszą firmę. A co dalej? Trzeba też myśleć o narzędziach pozwalających budować stałe relacje. Można na przykład wykorzystać bony  jako nagrody rzeczowe dla stałych klientów. Tego typu podarunki wpływają na lojalność klienta do marki

19

Odp: Tradycyjna reklama firmy

W obecnych czasach trzeba juz wykraczac poza utarte schematy, klient jest bardzo wybredny i uodporniony na tradycyjne reklamy. W tym biznesie liczy sie kreatywność, dlatego polecam wam bardzo fajną formę reklamy,  profesjonalne filmy reklamowe. Myślę, że dobrze zmontowany film, może przynieść dobre efekty promocyjne.

20

Odp: Tradycyjna reklama firmy

A reklama wizualna? Taka z podświetleniem, ale nie żeby raziła w oczy, tylko miała znośne... Na co należy zwracać uwagę?
Gdybym miała stwierdzić jakie mi się podobają, to z pewnością byłyby to 3D i w kolorach nawiązujących do kolorystyki firmy.

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2017-06-29 07:25:05)

21

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Każda reklama powinna być dobrze przemyślana by przynosiła oczekiwane efekty. Ja na początek polecam Ci zainwestować w perfekcyjnie i profesjonalnie wykonane wizytówki oraz ulotki. Później jeżeli będziesz miał budżet zainwestuj w jakieś gadżety reklamowe takie jak kubki, smycze czy też długopisy. Takie rzeczy zawsze mają wzięcie, a przy okazji reklamują Twoją firmę.

22

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Jeśli wiele możliwości jeśli chodzi o reklamę swojej działalności. Według mnie podstawową kwestią jest bardzo dobra organizacja i ułatwienie sobie pracy na co dzień,] pomoże wam w kwestii faktur, a jeśli prowadzicie magazyn możecie również skorzystać z opcji programu do magazynu - świetnie usprawnia działanie firmy !

23

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Oczywiście są branże w których się to sprawdzi, ale sądzę, że gadżety są sposobem na zostawienie po sobie śladu, żeby klient lepiej nas zapamiętał, ale czy tak dobrze sprawdzi się, by pozyskiwać nowych klientów? Raczej w ograniczonym stopniu. Każda firma musi znać swoją grupę odbiorców i zastanowić się jaka forma reklamy (online czy offline) będzie najskuteczniejsza.

24

Odp: Tradycyjna reklama firmy

Witajcie,
czy ktos z Was inwestował w banery reklamowe? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej formy promocji. Nie wiem tylko, czy to przyniesie mi jakieś pozytywne efekty. Jakie macie opinie na ten temat?

25

Odp: Tradycyjna reklama firmy

tradycyjna reklama niewiele teraz daje. U mnie motorem napędowym była promocja lokalnych firm przez google adwords.  Dopiero to przyniosło mi falę nowych klientów wink Rozreklamowałam swój biznes przy pomocy  agencji i gorąco polecam smile

Ostatnio edytowany przez Luzza55 (2017-09-12 17:49:16)