1

Temat: Grupeo

Korzystał ktoś z agregatora zakupów GRUPEO?

Mają wyszukiwarkę i porównywarkę ofert z serwisów m.in.Groupon, Gruper, Travelist, MyDeal, Fastdeal, Kupbon, Killerdeal, Okazik, Cuppon, Travelbird, Kuptravel, Eurobon, Kuponik4you, Kuptravel, Cwanylis, Klub Zniżek, Infobuzer, Triverna.

2

Odp: Grupeo

Fajna sprawa, wszystko można znaleźć w jednym miejscu:)

3

Odp: Grupeo

Ja korzystam i to coraz częściej, bo przekonałam się, że wcale nie są to oferty gorszej jakości, a można sporo oszczędzić.

4

Odp: Grupeo

Właśnie zamierzam zacząć tam kupować - myślę, że gdyby było wielu niezadowolonych klientów to takie portale długo by nie istniały, a te mają już ze 3-4 lata...

5

Odp: Grupeo

Dlatego popularny Gruper padł

6

Odp: Grupeo

Mnie interesuje oksybrazja z ampułką i maską 39 zł zamiast 220 w Warszawie:)

7

Odp: Grupeo

Mi się marzy taki pobyt w Toskanii, 8 dni za jedyne 869 zł

8

Odp: Grupeo

Nigdy nie wchodziłam na ten portal ,chętnie go obejrzę

9

Odp: Grupeo

Ceny mają przystępne może namówię męża na krótki wyjazd smile

10

Odp: Grupeo

Ja bym sobie wyjechała gdzieś na podkarpacką wieś, pospacerować po niższej partii gór,  ale żeby spadło trochę śniegu, bo tak to jakby było przedwiośnie...

11

Odp: Grupeo

Oj mnie też coś podobnego by się przydało. A czy któraś z Was robiła może zakupy oczywiście też na warunkach zakupów grupowych ? Można tam taniej zrobić odbitki zdjęć, zamówić fotokalendarz czy fotoksiążkę, a ich jakość moim zdaniem jest bardzo dobra.

12

Odp: Grupeo

Ja kupiłam pakiet zabiegów wyszczuplających, w sam raz na wiosnę, a cena była 70% niższa niż normalnie...

13

Odp: Grupeo

no czasem mają świetne promocje

14

Odp: Grupeo

Jeszcze nie korzystaliśmy.

15

Odp: Grupeo

Według mnie mój poprzednik ma 100% rację. Nic dodać, nić ująć ;D

16

Odp: Grupeo

Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, to nie ryzykowałabym z zakupami grupowymi. Najlepiej jest skorzystać ze zniżek, które oferują także sprawdzone miejsca. Czasem można też umówić się na darmową konsultację i wszystko zobaczyć wcześniej

17

Odp: Grupeo

Teraz jest tam sporo promocyjnych ofert hoteli, np. w górach do 50% taniej.

18

Odp: Grupeo

Chętnie też bym gdzieś wyskoczyła, tylko czy ta nowa odmiana wirusa znów nie zamknie hoteli.. Strach coś rezerwować...

19

Odp: Grupeo

Ja już szukam dobrych ofert na ferie... Lepiej kupić po starej cenie bo w 2023 na pewno będzie drożej. ..

20

Odp: Grupeo

W tej chwili bywają promocje głównie tam, gdzie turyści nie chcą przyjechać....