1

Temat: Godealla

Trafiłam na stronkę z różnymi promocjami, rabatami i innymi super ofertami na zakupy i nie tylko wink Jeszcze nie korzystałam ale podoba mi się oferta Siedliska Rapaty - 2 noclegi dla dwóch osób za 260 zł. Co myślicie o tym portalu?

2

Odp: Godealla

Mają dobre opnie w sieci,  więc można spróbować bo to faktycznie okazja...

3

Odp: Godealla

Nabyłam tam w zeszłym tygodniu voucher na weekendowe wyjście do włoskiej knajpki, jedzenie było świetne, miła obsługa, czego chcieć więcej:)

4

Odp: Godealla

Teraz jest tu fajna oferta: manicure, pedicure i regulacja brwi za 49 zł

5

Odp: Godealla

Fajną teraz mają ofertę znad morza - pobyt 2 osób w Wolinie za 249 zł:)

6

Odp: Godealla

Poza sezonem też jest tam przyjemnie, oczywiście o ile nie wieje. No i dużo taniej, jak się znajdzie taką okazję jak ta:
[url]https://www.eurobon.pl/deal/4089/miedzyzdroje-pobyt-w-luksusowym-hotelu/[/url]

7

Odp: Godealla

Warto pozwiedzać kraj w tak okazyjnej cenie, ja byłam już 2 razy na takim wyjeździe, żadnych zastrzeżeń, mogę polecić:)

8

Odp: Godealla

Planuję coś  weekendowego na początku stycznia, może wyjazd do spa? Potrzebuję relaksu i spokoju...

9

Odp: Godealla

Mnie też spa by się teraz bardzo przydało, najlepiej tam, gdzie nie będzie wielkich tłumów...

10

Odp: Godealla

Ten serwis jest teraz jako Gruper.pl i ściąga oferty m.in. z Groupona, całkiem fajne:)

11

Odp: Godealla

Teraz są takie promocje w firmach, że na tych portalach chyba mało kto kupuje...

12

Odp: Godealla

Z moich znajomych już nikt z tego nie korzysta

13

Odp: Godealla

A ja kilka razy korzystałam i było super

14

Odp: Godealla

Rabaty są zawsze mile widziane przy dzisiejszych cenach!