1

Temat: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Płaszcz na zimę do 800 zł? Możecie podpowiedzieć jakąś dobrą markę, i fajny, modny wzór?
Niby oglądam, ale wciąż nie ma tego czegoś

2

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

W bonprix mają fajne płaszcze i to dużo taniej...

3

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Mnie spodobał się ostatnio płaszcz z Promod. Kosztuje 599zł.

4

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

A możesz wrzucić linka do tego płaszcza? Lubię ubrania z Promod, ale nie widziałam tam żadnych interesujących kurtek.

5

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Mnie ostatnio urzekają płaszcze z moxosa:  - klasa sprawa, tylko niestety nie mam w kieszni 750 zł na ten, który sobie upatrzyłam.
No ale co się odwlecze to nie uciecze, zbieram:)

6

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

ja po płaszcz wybieram się w weekend do fashion house. chyba mają być jakieś promocje:) przy okazji muszę jeszcze znaleźć buty, bo moje obecne trochę przemakają sad

7

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Mega sztyblety tam widziałam, wcale nie drogie. O tutaj też są te bordowe symbiosis lacoste:

8

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Ostatnio fajny [url=http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/plaszcze-damskie]płaszcz damski[/url] widziałam na Domodi. Najbardziej podobają mi się te wełniane w odcieniach beżu i chyba na taki postawię po następnej wypłacie smile

9

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Ja ostatnio zamówiłam sobie kurtkę na zimę. Wybrałam taka:


Wygodna, w sportowym stylu a jednocześnie elegancka.
Jak było jeszcze cieplej to chodziłam w takich bezrękawnikach



Uwielbiam sportowe, wygodne ubrania. Komfort stawiam ponad wszystko. Zamawiałam ją tutaj:


W sklepie mają spory wybór takich porządnych ciuchów.

10

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

A kupujecie ubrania na zagranicznych stronach? Tam często można znaleźć płaszcze i kurtki w atrakcyjnych cenach.? Ich plusem jest to, że raczej nie znajdziemy na ulicy kobiety ubranej w taki sam, jak ma to miejsce, gdy kupuje się w sieciówkach.

11

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

>
pelargonia napisał/a:

> A kupujecie ubrania na zagranicznych stronach? Tam często można znaleźć płaszcze i kurtki w atrakcyjnych cenach.? Ich plusem jest to, że raczej nie znajdziemy na ulicy kobiety ubranej w taki sam, jak ma to miejsce, gdy kupuje się w sieciówkach.

Hej ja często korzystam ze stron z domeną niemiecką .de Czasami zdarzało się tak, że to co w polskim sklepie było jeszcze dość drogie na niemieckiej stronie już widniało po przecenie wink, ale to tylko CZASAMI niestety.
Pomijam, że choćbym nie wiem gdzie kupiła ciuch nawet z sieciówek to jakoś nigdy nie znalazłam duplikatu na ulicy, tego samego ciucha u innej babki. Widać ja muszę mieć specyficzny gust jeśli chodzi o odzież smile

12

Odp: Płaszcz na zimę do 800 zł?

Ja najczęściej kupuję w butikach stacjonarnych, gdzie jest możliwość przymierzenia przed zakupem.