1

Temat: Suknia ślubna bez ramiączek?

Co myślicie o  sukni ślubnej bez ramiączek?  Bardzo mi się taki podobają, ale mam obawy czy są praktyczne? Czy aby się nie zsuwają przez co trzeba je cały czas podciągać?

2

Odp: Suknia ślubna bez ramiączek?

Musi być dobrze dopasowana, wtedy nie będzie się ściągać. No i nie na płaskim biuście, żeby miała się czego trzymać...

3

Mnóstwo kobiet kupuje suknie ślubne bez  ramiączek. Taka suknia rzeczywiście musi być dobrze dopasowana, by trzymała się na ciele.

4

jeżeli kupisz dobrze dopasowaną to nie ma się czego obawiać a suknia musi być taka jaką sobie wymarzyłaś więc nie ma ograniczeń pamietaj! smile Polecam wybrać sie do salonu Jennifer Vaiano bo tam wymierzą i zrobią na ciebie idealną jaką chcesz a ceny wahają się w granicach 2000 zł więc mega spoko moim zdaniem smile

5

Mi się osobiście nie podobają sukienki bez ramiączek. Wolę skromną, zabudowaną górę. Ja w dniu swojego ślubu załozyłam prześliczną białą suknię z koronką z salonu ślubnego Bianka. Mieli tam tyle pięknych sukien, ze trudno było sie zdcydować, ale jakoś dałam radę wink

6

Można do takiej sukni dobrać gorset.Bardzo ładne modele są tu . Ceny też atrakcyjne.

7

Na lato świetna opcja, ale na chłodniejsze miesiące nie polecam

8

Na chłodniejsze miesiące możesz założyć bolerko, futerko - mnóstwo jest propozycji dostosowanych do sukni bez ramiączek.