1

Temat: Bambino i akcja UNICEF

Jest czas przedwyprawkowy. Każdy z nas myśli już co kupić dziecku. Trafiłam na necie na informacje, że Bambino zrobiło serie produktów z logo UNICEF. Każdy sprzedany produkt zasili akcję. Bambino ma przekazać 7% z dochodu ze sprzedaży każdej rzeczy na cele UNICEFu. Genialna akcja. Jak kupujecie wyprawki rozejrzyjcie się czy przypadkiem nie ma ich produktów w sklepie i wystarczy żeby każdy z nas kupil chociaż jeden i w ten sposób pomógł.

[img]//st-majewski.pl/wp-content/uploads/baner_produkty_unicef_4x2.jpg[/img]

2

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Pożyteczna akcja, warto ją wspierać!

3

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Super akcja smile pomagajmy innym smile


____________________
[url]http://radoscodkrywania.tchibo.pl/kawa-z-mlekiem-kalorie-warte-grzechu[/url]

Ostatnio edytowany przez klornin22 (2015-08-12 09:47:32)

4

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Jestem bardzo mocno na tak! Przy okazji zakupu można wziąć udział w konkursie, który jest teraz w Biedronce. Łapcie, tu są szczegóły wszystkie [url]http://www.biedronka.pl/pl/news,id,887,title,biedronka-wlacza-sie-w-dzialania-unicef-oferujac-dedykowana-wyprawke-szkolna.[/url] smile

5

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Również jestem na tak, część wyprawki mamy z serii Unicef. Nie wszystko oczywiście, bo młody by się zapłakał, gdyby nie dostał rzeczy ze swoich ukochanych gwiezdnych wojen wink No ale ma też świadomość, że dzięki temu, co kupiliśmy pomaga innych dzieciom. Praca konkursowa oczywiście już się tworzy smile

6

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Widziałaś jakie fajne są nagrody? Mojej się marzy wizyta w fabryce... big_smile

7

Odp: Bambino i akcja UNICEF

widziałam, mój też chętnie by taką fabryke zwiedził, uwielbia programy typu "jak to jest zrobione", ale zobaczyc coś takiego na własne oczy to dopiero musi być przezycie. Chociaż jak go znam to i pudełkiem kredek się zadowoli smile

8

Odp: Bambino i akcja UNICEF

super akcja, popieram! bardzo cenię pomaganie innym. małe czyny tworzą wielkie rzeczy.

9

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Ja też kupuję i pomagam smile

10

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Dużo osób weźmie pewnie udział i dużo osób kupuje te produkty z logo. Widziałam jak dziś w Biedronce Pani wykładała nową partię. Teraz czas przed rozpoczęciem szkoly jest dobry, bo każdy sięgnie po taki artykuł żeby pomóc. A przecież kredek nigdy za mało, przynajmniej dla mojego synka wink

11

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Kredki, plastelina, farby... jeszcze tak się u nas nie zdarzyło, żeby się coś nie kończyło. Tak czy owak musimy kupować, więc dlaczego przy okazji nie pomóc? Doskonała okazja!

12

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Bambino ma coś poza kredkami? Myślałam, że nie... Wychodzi chyba to, że nie miałam czasu na zakupy szkolne w tym roku...

13

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Wiesz, wielu ludzi kojarzy bambino tylko z kredkami, a tam jest cały arsenał materiałów dla dzieci - kredki, farby, plasteliny, papier kolorowy... można skompletować  naprawdę fajny kącik plastyczny, o wyprawce nie wspominając. smile

14

Odp: Bambino i akcja UNICEF

No to chyba mam trochę do nadrobienia, tym bardziej, że córka przejawia uzdolnienia plastyczne. big_smile

15

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Fajnie, że część dochodu taka duża firma przeznacza na akcję charytatywną... To zachęca do zakupu właśnie ich produktów.

16

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Ja popieram też krajowe akcje, np. Rossmann ma taką pomagającą kobietom na życiowym zakręcie..

17

Odp: Bambino i akcja UNICEF

Są to potrzebne akcje i ratują wiele istnień w Afryce...