1

Temat: Wypożyczalnia aut

Szukam obecnie jakiejś dobrej wypożyczalni samochodów z Warszawy z dobrymi cenami. Czy możecie coś polecić?

2

Odp: Wypożyczalnia aut

[quote=Marylka20]Szukam obecnie jakiejś dobrej wypożyczalni samochodów z Warszawy z dobrymi cenami. Czy możecie coś polecić?[/quote]

Jest ich wiele. Sama nie miałam wprawdzie do czynienia z wieloma ale jakiś czas temu pomagałam siostrze zalatwić samochód.Wracała z UK i chciała sobie coś w stolicy wynająć na kilka dni .

Powiem Ci,że samochód całkiem niezły. W dobrej cenie, zresztą wygodny .Siostra była z autka zadowolona. Nowe, posiadało również ubezpieczenie AC.

3

Odp: Wypożyczalnia aut

Potrzebuje wypożyczyć auto na mam nadzieje maksymalnie tydzień czasu i znaleźć dobrego mechanika od klimatyzacji samochodowej. Nie wiem dlaczego nagle przestała działać. Wypożyczenie auta jest dla męża , bo będzie przebywał tydzień w delegacji w Warszawie, a ja potrzebuje mechanika od klimatyzacji samochodowej w Lublinie.

4

Odp: Wypożyczalnia aut

Zobacz sobie ofertę wypożyczalni przy lotnisku. Mają bardzo dobre ceny, już od 59zł, jeśli chcesz auto na tydzień wypożyczyć. Swoją siedzibę wypożyczalnia ma również w centrum Warszawy, gdyby to lepiej ci pasowało.

5

Odp: Wypożyczalnia aut

Zapoznać się z ofertą taniej wypożyczalni samochodów. Samochód osobowy można wynająć już za 59 zł/dobę. I co ważne - jest to bez limitu kilometrów co niestety nie każda wypożyczalnia oferuje.

6

Odp: Wypożyczalnia aut

A ja poszukuję wypożyczalni gdzieś na terenie Sosnowca/Katowic smile

7

Odp: Wypożyczalnia aut

Ja ostatnio rozpracowuję na czym polega krakowska aplikacja Traficar. Przyznam, e wygląda całkiem fajnie, może się przyjmie na szerszą skalę smile

8

Odp: Wypożyczalnia aut

[quote=makalica87]A ja poszukuję wypożyczalni gdzieś na terenie Sosnowca/Katowic smile[/quote]
Z tego, co kojarzę, w Sosnowcu działa już  wypożyczalnia. Podobno to dobre miejsce.

9

Odp: Wypożyczalnia aut

Warto pomyśleć też o wypożyczaniu auta na minuty 4mobility . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Jak na moje oko to czasem lepiej takie auto niż taxi.

10

Odp: Wypożyczalnia aut

To jest tańsze niż taxi czy wypożyczanie na doby, jak dla mnie fajna opcja.