1

Temat: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Cześc ! Moja siostra obecnie rozgląda się za jakimś fajnym mieszkaniem w Krakowie.Możecie polecić jakąs dobrą dzielnicę?

2

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Nie polecam tam mieszkać ze względu na smog,  lepiej kupić w jakimś mniejszym mieście w Małopolsce, będzie taniej i zdrowiej...

3

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Obecnie na Katowickiej są bardzo fajne mieszania do kupienia.Wprawdzie cena nie jest taka niska bo 6500 ale za to standard bardzo wysoki,dzielnica również dobra oraz jest to niskie budownictwo ( osobiście jestem zdania,że lepiej mieszka się w blokach bez windy).
Możesz sobie zerknąć tutaj: - jest to nowa strona, obecnie znajduje sie tam pełne zestawienie inwestycji deweloperskich jakie obecnie są tam realizowane.Brakowało mi ostatnio takiej strony. Tutaj masz dosłownie wszystko w jednym tylko miejscu tak więc będzie Ci łatwiej się na coś zdecydować. Pamiętaj,że zawsze jest możliwość negocjacji.Szczególnie jeśli mieszkanie jest na parterze albo na najwyższym piętrze.

4

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Polecam Podgórze albo Krowodrzę. Bardzo fajne i przyjemne do mieszkania dzielnice - aczkolwiek nie są najtańsze...

5

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Tu można
Projekty domów Katowice
[url]http://katowice-projekty.pl/projekty-z-otwarta-kuchnia.html[/url]
Pozdro

6

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

hmm pytanie czy interesuje Cię nowe mieszkanie, czy rynek wtórny? Z tego co słyszałam są jeszcze wolne lokale z inwestycji -na Podgórzu, raczej spokojna okolica. Kraków potrafi być dosyć niebezpieczny, więc warto naprawdę dobrze się zastanowić, przed zakupem, czy nawet wynajmem smile

7

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Zdecydowanie duże miasta nie są dla mnie. Sama mieszkam z dala od zgiełku w domku jednorodzinnym i bardzo cenię sobie ciszę i spokój. W prawdzie ostatnie miałam trosze problemów, bo jednak nie mam dostępu do kanalizacji miejskiej, ale zakup zbiornika w rozwiązał problem i mam na nowe szambo 5-letnią gwarancję, co jeszcze dodatkowo sprawia, że jestem spokojniejsza.

Ostatnio edytowany przez Darria (2015-09-22 20:03:47)

8

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Cześc ! Moja siostra obecnie rozgląda się za jakimś fajnym mieszkaniem w Krakowie.Możecie polecić jakąs dobrą dzielnicę?
Polecam Prądnik Park to ładne osiedle wybudowane przez dewelopera
Jest to miejsce gdzie dobrze się mieszka, dobrze skomunikowane i wszędzie jest niedaleko, a jak ma się chęć na spacer to niedaleko są liczne tereny gdzie można pospacerować i pojeździć na rowerze.

9

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

W centrum, bo wszędzie blisko smile

10

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Tutaj macie dobre namiary -
A wybór mieszkań w tym momencie jest naprawdę bardzo duży. Świetne okazje można trafić w różnych dzielnicach, ale to kwestia oczekiwanego metrażu, budżetu i nie tylko.

11

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Może nowe mieszkania w Praska Park?

12

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Ja Polecam Prądnik Biały smile Niedaleko centrum.

13

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Zajrzyj tu:  Masz tam mieszkania w różnych dzielnicach- musisz tylko zdecydować się, która dzielnica najbardziej Ci odpowiada. Jak dużego mieszkania szuka siostra?

14

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Też mogę polecić Praska Park, tutaj można zobaczyć jakie mieszkania jeszcze zostały do kupienia: Fajna okolica bo blisko Starego Miasta, blisko UJ. Sama inwestycja też podobno niezła. Mało jest takich w centrum miasta.

15

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Warto zapoznać się chociażby z tym tekstem traktuje on o tym co trzeba wiedzieć przed zakupem mieszkania.

16

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Od siebie dorzucam okolice Krowodrza- tam powstaje Nowa 5 Dzielnica- i muszę przyznać, że wygląda to ciekawie smile miałabym blisko do pracy, a i do centrum czy galerii też jest zaledwie kilkanaście minut smile

17

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Jak wygląda zanieczyszczenie smogowe w Krakowie? Czy normy są przekroczone?

18

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Teraz nie, oczywiście jak będzie zimno to sytuacja nie będzie taka dobra... Więc pewnie lepiej kupić dom pod Krk:)

19

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie

Pod Krakowem najlepiej kupić, bo taniej i przyjemniej się mieszka.