76

Odp: Dłonie zimą

[quote=pinkmause]Tipsy nie bolą.... hi hi hi[/quote]
Nie bolą ale niszczą płytke paznokcia.

77

Odp: Dłonie zimą

To też jest pojęcie względne, ja swoje mam już od 2 mies. nie zmieniane i nie uzupełniane - malowane jedynie, więc tips jest jedynie przedłużeniem, który normalnie można obciąć. Nie ma mi co zniszczyć.

78

Odp: Dłonie zimą

Ale na tipsach masz akryl lub żel?

79

Odp: Dłonie zimą

Żel mam, ale nie uzupełniam tak szybko, odrosty uzupełniam lakierem lub odżywką i wcale tego nie widać...

80

Odp: Dłonie zimą

To jeszcze w Twoim przypadku płytka paznokciowa oddycha.Bo jak masz na całości i ciągle uzupełniasz to paznokć staje się pieki

81

Odp: Dłonie zimą

ja tam nie chcę tipsów smile
oczywiście, nie mogę zagwarantować, że za jakiś czas nie zmienię zdania, ale obecnie mam mocne i ładne swoje własne - szybko mi rosną, więc... po co sztuczne? smile


a co do dłoni zimą (bo taki temat wątku) to od kilku dni smaruję co chwilę ręce kremami i wciąż mam suche... sad

82

Odp: Dłonie zimą

ja tipsy robię tylko na jakieś imprezy ... wesela itp.

83

Odp: Dłonie zimą

[quote=justyna]ja tam nie chcę tipsów smile
oczywiście, nie mogę zagwarantować, że za jakiś czas nie zmienię zdania, ale obecnie mam mocne i ładne swoje własne - szybko mi rosną, więc... po co sztuczne? smile


a co do dłoni zimą (bo taki temat wątku) to od kilku dni smaruję co chwilę ręce kremami i wciąż mam suche... sad[/quote]
posmaruj sobie kremem mocno ręce przy okazji masaż dloni mozna zrobic.Nie wcieraj wszystkiego i zawiń dłonie w husteczke tak żeby ciepło miały po 15 minutach wetrzyj pozostały na dłoniach krem.To powinno pomóc po paru takich zabiegach tak robią w salonach kosmetycznych na nawilżenie dłoni

84

Odp: Dłonie zimą

hmmm chyba spróbuję... ale 15 minut bez "używania" dłoni... bardzo dużo big_smile

jak sprzątnę w kuchni to tak zrobię smile
nawet mam specjalistyczny zestaw do pielęgnacji dłoni jakiejś super firmy  wink

85

Odp: Dłonie zimą

Ja to nie mam cierpliwości do obwijania rąk, czy zakładania rękawic. Nawet na noc nie potrafię.

86

Odp: Dłonie zimą

Na taki zabieg trzeba mieć chwilę ale jak ma się suche dłonie to warto się zmobilizować

87

Odp: Dłonie zimą

[quote=Beata]Na taki zabieg trzeba mieć chwilę ale jak ma się suche dłonie to warto się zmobilizować[/quote]
to fakt, a ja ostatnio mam tak suchą skórę, że wieczorem mam całe ciało białe... tak mi schodzi - od kaloryferów sad
a w sumie mam przykręcona na miniumum....

88

Odp: Dłonie zimą

To musisz więcej nawilżaczy poustawiać w domu...

89

Odp: Dłonie zimą

wiem wiem, same ręczniki już nie wystarczają ...
zimą zawsze mamy tak obwieszone mieszkanie - wszędzie jakieś mokre rzeczy, nawilżacze itp.
ten ładny,ale... raczej do gabinetu niż do mieszkania
[img]//mirsad.go3.pl/grafika/50535.jpg[/img]

90

Odp: Dłonie zimą

Ja mam takie zwyczajne pojemniki porozwieszane na kaloryferach i często na parapecie ustawiam szklane naczynie z wodą. Kwiatkom to też służy...

91

Odp: Dłonie zimą

moj tata kupił nawilżaćz, cos na kształt pingwinka, włącza sie i on ta para pluje...

92

Odp: Dłonie zimą

Pomaga taki nawilżacz

93

Odp: Dłonie zimą

[quote=justyna]wiem wiem, same ręczniki już nie wystarczają ...
zimą zawsze mamy tak obwieszone mieszkanie - wszędzie jakieś mokre rzeczy, nawilżacze itp.
ten ładny,ale... raczej do gabinetu niż do mieszkania
[img]//mirsad.go3.pl/grafika/50535.jpg[/img][/quote]
U mnie np.ręczniki na kaloryfery wogóle nie wchodzą w gre bo mam pomierniki których lepiej nie przykrywać jak się chce nie dopłacać do ogrzewania

94

Odp: Dłonie zimą

Te mierniki to najlepiej owinąć folią aluminiową, w ramach oszczędności...

95

Odp: Dłonie zimą

jak to wygląda? co to za pomierniki?
ja mam chyba takie normalne kaloryfery, nowe... z gałką...
też coś powinnam zakryć folią? wink

96

Odp: Dłonie zimą

Takiej metody nie słyszałam.Wiem że można kurek obwinąć szczelnie ścierką albo ściągnąć na dół grzejnika jak jest oczywiście to możliwe

97

Odp: Dłonie zimą

U nas w blokach na kaloryferach wieszają mierniki - one parują (ta ciecz w środku) i tak robią pomiar zużycia ciepła. Jak się je zawinie w folię to się parowanie, no wiadomo co, ograniczy. Można zrobić za kaloryferem ekran z folii - promieniowanie cieplne jest wtedy większe, mniejsza niestety estetyka.

98

Odp: Dłonie zimą

U nas mieli na elektroniczne wymienić ale nie udało im się i są stare z dwoma cieczami które nawet jak się nie grzeje to i tak ulatnia się

99

Odp: Dłonie zimą

Podstawy fizyki - parowanie. Łatwo je ograniczyć, a folia aluminiowa to znakomity izolator.

100

Odp: Dłonie zimą

Podpowiem mężowi może coś wykombinuje,wczoraj trochę grzebał przy kaloryferach ale nic nie wymyślił

Ostatnio edytowany przez Beata (2009-11-03 10:40:26)