1

Temat: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Dziewczyny! W zeszłym roku zaczęłam studia, jednak wydaje mi się, że podjęłam złą decyzję. Architektura krajobrazu(to mój kierunek) zupełnie mnie nie bawi. W przyszłości chciałabym zostać kosmetyczką, nie panią architekt. Podpowiedzcie mi- na jakie szkolenie się zapisać? Gdzie najlepiej udać się na takie szkolenie?

2

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

A gdzie mieszkasz? Pracuję od lat jako kosmetyczka, ale akurat jestem po szkoleniach w Beauty Lux - zawodowych. Może zacznij w taki sam sposób? Tylko obawiam się, że jeśli nie masz o tym na razie pojęcia to zawodowe na start będzie dla ciebie zbyt wymagające.

3

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Też bym chciała iść na takie szkolenie niestety w mojej okolicy nic takiego nie ma. A planujesz otworzyć za jakiś czas własny gabinet? Zawsze możesz uczyć się malować na sobie lub np na siostrze. Zaopatrz się w dobre kosmetyki i pędzle np Hakuro z internetowej drogerii puderek - Ćwiczenie czyni mistrza i jak już pójdziesz na kurs to nie będziesz laikiem.

4

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Takie szkolenia dla kosmetyczek znajdziesz ...co jakiś czas chyba warto poznać jakieś nowe techniki pracy prawda?

5

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Tylko zawodowe - nauki mnóstwo i to w krótkim czasie, ale taki tryb nauczania zdecydowanie pozwala się rozwinąć i osiągnąć zawodowo dokładnie to, czego oczekiwaliście. Nie uzyskacie tego natychmiast, wszystko wymaga czasu. Jednak docelowo zawód zdobędziecie.

6

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

I jeszcze na dokładkę pamiętajcie o aktualizowaniu wiedzy - to nie jest tak, że raz się nauczycie i do końca życia będziecie mogli robić wizaż. Musicie wciąż się rozwijać i myśleć o tym co robić, aby faktycznie pewien sukces osiągnąć.

7

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

A może szkolenie związane z wykonywaniem trwałego makijażu permanentnego? Słyszałem, że to ostatnio bardzo modne, więcej szczegółów na-

8

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

w całej Polsce są darmowe szkoły policealne. Kierunek kosmetyka trwa dwa lata, trzeci i czwarty semestr zakończone są egzaminami państwowymi. później masz zawód w ręce smile

9

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

W Warszawie oraz Krakowie działa szkoła
Możesz w niej zrobić kurs makijażu lub podejmować naukę wizażu na kierunku dwuletnim.

10

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Szkolenie robisz w beauty lux, tam was przygotowują do pracy, oni również pozwalają się wam rozwijać. To nie jest tak, że nagle z dnia na dzień dojdziecie na jakiś wysoki poziom, tak się nie da. Dopiero stopniowa praca nad sobą przynosi sensowne efekty - i tutaj zdecydowanie swoje cele zrealizujecie. Po prostu porządnie działajcie.

11

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Są szkoły wizażu, albo szkoły policealne. Może w szkole filmowej jest coś z charakteryzacją?

12

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Ukończyłam Międzynarodowe Studium  / adres www usunięty/i mogę wyrazić jedynie bardzo pochlebną opinie o tej szkole. Każde zajęcia były nową przygodą, a wykładowcy ceniący sobie profesjonalizm pomagali nam osiągnąć to co zmierzaliśmy. Jestem bardzo zadowolona i gdybym miała wybierać szkołę raz jeszcze, mój wybór z pewnością padłby na Studium

13

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Było... Beauty lux, szkolenie dla zaawansowanych, na bank do zawodu was przygotują. Kawał świetnego, konkretnego, perspektywicznego tematu, ale oczywiście wymaga to odpowiedniego talentu i dopracowania umiejętności. Działajcie.

14

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Teraz warto robić szkolenia na makijaż permanentny, ponieważ wiele kobiet decyduje się na taką usługę. Jeżeli nie wiesz gdzie takie szkolenie zrobić to ja polecam zajrzeć do ich  oferty. Mają szkolenia, pigmenty oraz akcesoria i wszystko to na najwyższym poziomie. Wiele osób poleca tą markę zarówno do szkoleń jak i konkretnego asortymentu smile

15

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Beauty lux was nauczy zawodu. Kwestia odpowiedniej pracy nad sobą.
Szkolenie zawodowe jest bardzo wymagające, ale zdecydowanie warto je podjąć.
Program mocno wymagający, jednak dzięki solidnej pracy macie w kilka tygodni zawód.
To chyba godne uwagi, prawda?

16

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Ciekawy artykuł na temat pracy kosmetyczki i dokształcania znalazłam tutaj -  . Warto sobie zrobić studia na kierunku kosmetologia lub chociaz technika uslug kosmetycznych.

17

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

No jak się popatrzy na zarobki kosmetyczek zagranicą, to robią wrażenie. My jesteśmy z zarobkami w ogonie już nie tylko Europy... zawód jest moim zdaniem przyszłościowy i przede wszystkim można znaleźć pracę praktycznie pod każdą szerokością geograficzną.

Ostatnio edytowany przez Koralina (2017-08-03 18:50:53)

18

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Fajnym rozwiązaniem są też szkoły policealnej, trwają 2 lata, a można się naprawdę wiele nauczyć i wzbogadzić swoje kompetencje. W trakcie nauki realizowane są praktyki, dzięki którym zdobywamy doświadczenie. Ja sama jestem na finishu takiej szkoły i jestem bardzo zadowolona -

19

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Kosmetyczki teraz muszą ciągle być na czasie z nowościami, bo klientki chętnie z nich korzystają, dlatego szkolenia to podstawa tego zawodu

20

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Niektórym szkolenie z kultury by się przydało, bo to zwykle proste dziewczyny są...

21

Odp: Jakie szkolenie dla kosmetyczki?

Niektórym szkolenie z kultury by się przydało, bo to zwykle proste dziewczyny są...