101

Odp: zdrowe przekąski

Ja bym chciała znaleźć jakieś dietetyczne chipsy, ale nie takie np. z jabłek, tylko prawdziwe ziemniaczki w przyprawach... Znacie może jakieś?

102

Odp: zdrowe przekąski

Ja zamiast chipsów lubie sunbites a pozaty to suszone owoce

103

Odp: zdrowe przekąski

ja lubię pochrupać orzeszki, kilka razy robiłam już batoniki zbożowe. A jeśli chodzi o banany suszone również były moim przysmakiem aż do momentu jak obejrzałam program gdzie przedstawiono kaloryczność też przekąski.

104

Odp: zdrowe przekąski

ja jem : owoce świeże i suszone, warzywa, orzeszki, słonecznik, pestki dyni, ryż preparowany, paluszki słone.

105

Odp: zdrowe przekąski

Najtrudniej zmienić nawyki, ale jak ktoś chce coś zrobić, żeby było zdrowiej, to może sobie pomóc biorąc udział w  wyzwaniu z hellozdrowie.

106

Odp: zdrowe przekąski

Ja staram się nie podjadać między głównymi posiłkami. Jeśli jednak mi się zdarzy to przeważnie są to owoce bądź warzywa.

107

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio zasmakowałam w orzechach laskowych...

108

Odp: zdrowe przekąski

Orzechy laskowe są bardzo dobre, szczególnie prażone. Ja staram się jeść orzechy (w rozsądnych ilościach) i właśnie najczęściej je prażę - to wydobywa z nich cały aromat

109

Odp: zdrowe przekąski

Ogólnie orzechy są bardzo dobrą przekąską, jeżeli oczywiście nie są solone. Ja bardzo lubię chociażby nerkowce.

110

Odp: zdrowe przekąski

Orzechy laskowe są bardzo dobre, tak samo jak pistacje, kto próbował ten wie, że są bardzo smaczne smile Tak po za tym to ostatnio zaczęłam próbować różnych dodatków do dań, takie bardziej zdrowej żywności, kupiłam między innymi taki syrop z agawy - smakuje inaczej niż te z którymi mamy do czynienia w Polsce, jest pyszny smile

111

Odp: zdrowe przekąski

Ja lubię żurawinę podjadać i rodzynki:)

112

Odp: zdrowe przekąski

wszelkie sałatki, najlepsze są z kurczakiem i kapustą pekińską

113

Odp: zdrowe przekąski

suszona dynia z przyprawami takie zdrowe cipsy

114

Odp: zdrowe przekąski

zasmakowały mi te suszone warzywa z serii crispy natural:)

115

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio polubiłam suszone daktyle. Niby bardzo kaloryczne, ale tak słodkie, że nie jestem w stanie ich wiele zjeść wink

116

Odp: zdrowe przekąski

surowa rzepa, marchewka, a jak mnie najdzie na coś słodkiego to łyżeczka miodu z ziarnami słonecznika, petkami dyni i nasionami chia

117

Odp: zdrowe przekąski

suszone morele, ziarna słonecznika

118

Odp: zdrowe przekąski

Ja to często przekąszam sobie małe marcheweczki albo słonecznik z przyprawami smile a jak mam troszkę grosza to kupuje sobie batoniki białkowe wink

119

Odp: zdrowe przekąski

owoce świeże albo suszone

120

Odp: zdrowe przekąski

orzechy nerkowca, ziarna słonecznika

121

Odp: zdrowe przekąski

z orzechów to tylko uznaję laskowe

122

Odp: zdrowe przekąski

Troszkę zapomnieliśmy o zdrowszej słodyczy jako przekąsce, czyli gorzkiej czekoladzie - ja polecam:)

123

Odp: zdrowe przekąski

płatki z mlekiem lub kefirem, jogurtem

124

Odp: zdrowe przekąski

młoda surowa marchewka:)

125

Odp: zdrowe przekąski

owsianka z suszonymi owocami