76

Odp: zdrowe przekąski

moje dzieciaki nie chcą jeść tych paluszków rybnych .... właściwie to ja nigdy tych oryginalnych nie kupowałam tylko te podróbki - ale ... za rybą to moje dzieci nie przepadają

77

Odp: zdrowe przekąski

ostatnio objadam się kiwi i bananami - jakoś mnie naszło; miewam takie napady na różne smaki smile

78

Odp: zdrowe przekąski

ja ostatnio polubiłam ser o ostrym smaku i oliwki do tego nadziewane

79

Odp: zdrowe przekąski

fajne połączenie ,nadziewając na wykałaczkę dobrze też wygląda

80

Odp: zdrowe przekąski

oj sery, oliwki TAK TAK TAK smile
a kiwi też kupuję hurtowo, to pewnie przez porę roku i brak innych świeżych źródeł wit. C

81

Odp: zdrowe przekąski

sery uwielbiam - wszystkie
a za oliwkami nie przepadam niestety sad

82

Odp: zdrowe przekąski

ryż preparowany,jabłka,orzechy,rodzynki

83

Odp: zdrowe przekąski

Kiwi też lubię i oliwki ale nie czarne tylko zielone mniam mniam

84

Odp: zdrowe przekąski

ja jem : owoce, warzywa, orzeszki, słonecznik, pestki dyni, ryz preparowany, paluszki słone.

85

Odp: zdrowe przekąski

Ostatnio zajadam się suszonymi morelami.

86

Odp: zdrowe przekąski

Oliwki są bardzo zdrowe niestety tuczące, ja z przekąsek najchętniej sięgam po herbatę lub kawę - czyli przekąski w płynie.

87

Odp: zdrowe przekąski

[quote=asiula83]a ja jak nie cierpię tych pieczywek , ani wafli różowych - aż mnie trzęsie[/quote]


Dokładnie tak, to paskudztwo strasznie rani dziąsła, osobiście nie mogę tego jeść, bo mam bardzo wrażliwe i dość ciasno osadzone zęby, więc musiałabym po każdym posiłku z pieczywem lecieć do łazienki i myć zębiska

88

Odp: zdrowe przekąski

Ja akurat też nie, okazuje się, że takie pieczywka są bardzo zgubne, szczególnie wszelkie chleby ryżowe i inne tego typu chlebki "niby odchudzające" bo po nich czlowiek czuje ogromny głód bo zawierają dużo błonnika

89

Odp: zdrowe przekąski

Lubie pieczywo razowe, ale nie z tej 'farbowanej" mąki pszenne, tylko prawdziwe na zakwasie robione

90

Odp: zdrowe przekąski

oh, błędem było wejść na ten wątek kiedy jestem tak głodna... tongue

91

Odp: zdrowe przekąski

A ja lubię wafle ryżowe i kukurydziane. Lubię kiedy przekąski chrupią. To taki miły odgłos.

92

Odp: zdrowe przekąski

ja też lubię te chlebki, ale tylko niektóre - jadam je sporadycznie, ale to fajna sprawa - może stać długo w szafce i zawsze jest "pod ręką" smile

93

Odp: zdrowe przekąski

Uwielbiam wafle ryżowe wink i pszeniczne też lubię... A te chlebki typu Wasa... nie wszystkie tongue

94

Odp: zdrowe przekąski

Polecam sushi albo kaszi. Syte i bardzo zdrowe.

95

Odp: zdrowe przekąski

na te wszystkie wasy i wafle ryżowe trzeba uważać, bo rozpycha brzuch hmm

96

Odp: zdrowe przekąski

Tak i wcale nie są tak dietetyczne.

97

Odp: zdrowe przekąski

[quote=One_LoVe]oh, błędem było wejść na ten wątek kiedy jestem tak głodna... tongue[/quote]

mam to samo, od razu poleciałam do lodówki szukać czegoś dobrego big_smile na szczęście miałam jeszcze jeden budyń paula który właśnie podjadam smile

98

Odp: zdrowe przekąski

Oliwek nie znoszę, w przeciwieńwie chyba do większości forumowiczów wink

99

Odp: zdrowe przekąski

Ja ostatnio przepadłam dla mieszanki studenckiej... <3 Wiadomo, że nie można przesadzić z orzechami i bakaliami, ale to i tak lepsze, niż paczka chipsów wink

100

Odp: zdrowe przekąski

a ja od wczoraj zajadam się rzodkiewkami z działki smile smile smile