1

Temat: kolory lata i jesieni

Lato i jesień kojarzą mi się symbolicznie....z zieloną łąką, złocistym słońcem, czerwonymi owocami, rudymi liśćmi, brązową ziemią. Czy bierzecie pod uwagę symbolikę barw podczas doboru ubrania codziennego, ale także kreacji na jakąś uroczystość? Czy kolor jest ważny? O czym mówi?

2

Odp: kolory lata i jesieni

jak chcę się wyróżnić to zakładam coś czerwonego, jak ma być elegancko, to stawiam na czerń i biel

3

Odp: kolory lata i jesieni

Jednak pozostanę przy stonowanych kolorach. Uwielbiam biel, czerń, szarości no i może delikatne pastele dla urozmaicenia. Może dlatego wybieram ciuchy z byInsomnia? Teraz zaszaleć można choć trochę, bo marka wprowadziła jeszcze bordo . Preferuje luźny styl i nie lubię się wyróżniać, choć niektóre propozycje tej marki wcale nie są nudne.

4

Odp: kolory lata i jesieni

Latem uwielbiam nosić biel, a wiosną wszelkie żywe kolory...

5

Odp: kolory lata i jesieni

Ja staram się łączyć obie kolorystyki, dobierać do pory roku itp.
np.granatowe jeansy, do tego ciemny czerwony golf lub właśnie na wiosnę w drugą stronę żółty lub fiolet.
Tu np. coś żółtego na górę w sam raz na wiosnę smile

6

Odp: kolory lata i jesieni

Latem i jesienią noszę żywe kolory, a zimą to szarości, beże, brązy

7

Odp: kolory lata i jesieni

Myślę, że kolorowo należy się ubierać. Bardzo mi się podoba sweter, chętnie go teraz noszę. Jest w kolorze czerwonym. Jest bardzo komfortowy w noszeniu, ma dobry krój (zrelaksowany), dekolt w modny szpic.

8

Odp: kolory lata i jesieni

Latem lubię różowy i tylko o tej porze roku go noszę:)

9

Odp: kolory lata i jesieni

Zieleń jest super

10

Odp: kolory lata i jesieni

Kiedyś nie przepadałam za zielonymi ubraniami (wyjątkiem była oliwkowa zieleń). Zawsze lubiłam zielony, ale w naturze, nie na przedmiotach i odzieży. A potem jakoś mi się odmieniło i polubiłam głęboką zieleń, limonkę, miętę i marzy mi się plisowana sukienka w trawiastym odcieniu.