1

Temat: Frezarka do stóp

Chciałabym  kupić coś takiego, żeby nie chodzić ciągle na pedicure, tylko robić to w domu, kiedy będzie potrzeba.
Jaka będzie najlepsza? Chcę taką do 500 zł. z wymiennymi głowicami. Macie jakieś sprawdzone?

2

Odp: Frezarka do stóp

Ciężko będzie znaleźć coś lepszego za 500 zł, te kosmetyczne są po 1,5 tys. najmniej...Za ponad 200 zł masz taki produkt, może wystarczy na Twoje potrzeby

3

Odp: Frezarka do stóp

Jeśli chodzi o frezerkę to nie używam. Jeśli chodzi o pomysł to jest dobry. Generalnie udaj się do drogerii i poszukaj czego s konkretnego. Powodzenia.

4

Odp: Frezarka do stóp

Wiesz co, ja kupiłam taką na allegro za 100.
I spokojnie wystarczy mi na robienie tipsów jak jeszcze robiłam, i teraz stóp

5

Odp: Frezarka do stóp

Indigo Nails ma świetne akcesoria, produkty oraz urządzanie do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Wystarczą odpowiednie frezy i możesz z nich korzystać zarówno w przypadku słoni, jak i stóp. Ja bardzo lubię firmą Indigo i mam zaufanie do ich produktów, także polecam.

6

Odp: Frezarka do stóp

A co sądzicie o Myślicie, że warta swojej ceny?

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2017-08-03 09:56:19)

7

Odp: Frezarka do stóp

Mam frezarkę Łucznik i jestem z niej zadowolona. Model AT 15. Dałam pół stówy. Interesował mnie sprzęt niedrogi, ze względu na to, że naczytałam się opinii, w których jedni zachwycają się nad produktami kosztującymi dwie stówy, inni uważali, że wyrzucili pieniądze w błoto. Postanowiłam więc sprawdzić, czy to działa na jakimś tanim modelu. Końcówki są tanie i łatwo dostępne w sklepie producenta, a w zestawie są dwie i jeszcze korzystam z pierwszej, a kupiłam w tamtym roku.
Jedyną wadą jest czas ładowania 10 godzin, który wystarcza mi na dwa - trzy użycia. Uważam, że to mało.

8

Odp: Frezarka do stóp

Bałabym się tego używać szczerze mówiąc:)

9

Odp: Frezarka do stóp

Umiejętnie używana może pomóc, ale nie zapominajmy, że naskórek będzie wtedy szybciej się regenerował i twardniał...

10

Odp: Frezarka do stóp

Ja co tydzień peelinguje stopy i nakładam krem....

11

Odp: Frezarka do stóp

> selissima napisał/a:

> Bałabym się tego używać szczerze mówiąc:)

Urządzenie działa bardzo delikatne. Po jakimś czasie nawet zastanawiam się, czy nie zbyt delikatnie i czy nie ma za małej mocy, bo nie da się bardziej przycisnąć do stopy.