1

Temat: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Witajcie! Mam nadzieję, że znajdą się tu osoby, które kupowały dla swoich pociech gry? Moje dzieciaki - jedno w wieku siedmiu lat, a drugie dziesięcioletnie męczą mnie o gry na komputer;/ Byliśmy z mężem przeciwni takim grom, ale dzieciaki sobie znajdują coś w internecie, a to raczej jest trochę bez sensu;/ Zdecydowaliśmy, ze kupimy im trochę gier takich bardziej rozwojowych, może edukacyjne? Czy ktoś z Was mógłby polecić i podrzucić jakieś tytuły, które sprawdziłyby się dla dzieciaków? Gdzie kupujecie gry? Gdzie szukać gier?

Ostatnio edytowany przez Pimptykrta (2015-07-28 15:04:16)

2

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Jest dużo stron, gdzie dzieci mogą grać, ale jeśli wolisz kupić to na pewno w każdej księgarni coś takiego znajdziesz...

3

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Dokładnie na jaką platforme potrzebujesz takie gry bo to też jest istotna sprawa i pomoże nam ci doradzić gdzie dane gierki kupować. Takie gry kupisz wszędzie czy to w sklepach stacjonarnych czy to też przez internet wybór jest bardzo duży. Polecam dla takich dzieci może minecrafta albo serie LEGO super gry które uczą kreatywności i myślenia. Na pewno coś znajdziesz.

4

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Zależy czego chcesz nauczyć dzieci. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o gry komputerowe, to najlepiej te językowe. Według mnie w inne nie ma co inwestować, bo większość tytułów znajdziesz w internecie. Fajne też mogą być gry przyrodnicze, albo przybliżające dzieciom zagadnienia astronomiczne. Zresztą... sama wiesz co najbardziej lubią Twoje dzieci i czym się interesują.

5

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

[quote=Papua]Zależy czego chcesz nauczyć dzieci. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o gry komputerowe, to najlepiej te językowe. Według mnie w inne nie ma co inwestować, bo większość tytułów znajdziesz w internecie. Fajne też mogą być gry przyrodnicze, albo przybliżające dzieciom zagadnienia astronomiczne. Zresztą... sama wiesz co najbardziej lubią Twoje dzieci i czym się interesują.[/quote]
Dzieciaki na pewno chcę nauczyć logicznego i strategicznego myślenia, przede wszystkim rozbudzić w nich chęć samodzielnego myślenia i umiejętność zapamiętywania nowych rzeczy, bo jest bez wątpienia bardzo istotne:) Oczywiście wiem, czym interesują się moje dzieci, ale czasami warto podsunąć im przecież coś nowego:) Te gry lego bardzo mnie zaciekawiły:) Może ktoś jeszcze coś od siebie zaproponuje?

6

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Moje dzieci też bardzo chciały gry na komputer i kupiłam..w języku angielskim wink a że im sie spodobały to mają dodatkową motywacje do nauki języka. Ale tak czy inaczej uważam że najlepiej jakby siedziały przy komputerze jak najmniej. No i widzę że najwiekszą frajdę sprawia im jak razem gdzieś idziemy czy razem cos robimy smile jednak dla dzieci to jest najważniejsze.  ostatnio czytałam taki fajny blog i powiem Wam że idealnie opisuje niektóre sytuacje dotyczące dzieci i relacji miedzy dorosłymi.

7

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

A co sądzicie o tym, aby dziecko dostało np. mikroskop? Moja bratanica uwielbia oglądać owady i jakoś nawet je preparuje i tak się zastanawiam, czy nie sprawić jej na urodziny takiego prezentu np. mikroskopu

8

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Rewelacyjny pomysł! Nie ma nic lepszego niż rozwijanie pasji dzieci.

9

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Muszę coś takiego kupić smile

10

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

W sieci masz gry edukacyjne dla dzieci online i to za darmo. Są one bardzo bezpieczne, a wybór jest ogromny. Są one przystosowane dla dzieci w różnym wieku.

11

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Świetne gry i programy dla dzieciaków i nie tylko, rozwijające możliwości umysłu osób w każdym wieku: uczniów, młodzieży i pracujących zawodowo lub seniorów w czasie emerytury. W sieci jest seria programów do treningu:
pamięci, koncentracji i szybkiego czytania. Programy te skierowane są do tych, którzy chcą rozwinąć kluczowe umiejętności intelektualne potrzebne w szkole czy w pracy zawodowej, a także zdobywać wiedzę w szybki i trwały sposób.
Idealne do realizowania postanowień oraz wyzwań . Wystarczy, że poświęci się swojej koncentracji 15 minut dziennie, a dzięki temu: łatwiej będzie można skoncentrować się na zadaniu czy pracy, rozwinąć swoją pamięć i pobudzić wyobraźnię, pozbyć się problemów ze skupieniem a nauka stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

12

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Sama nie jestem przeciwna graniu na komputerze ale również tak jak Wy wybieram dla dzieci gry edukacyjne, które czegoś mogą je nauczyć... W ostatnim czasie córka gra w
Odlotowe zwierzaki - uczy opiekowania się zwierzakiem i odpowiedzialności
Wolni farmerzy - uprawianie farmy
Arena Mody - ubieranie modelki, rozwija kreatywność

13

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Zamiast gier komputerowych kup gry planszowe.
To dobra metoda na to, aby nauczyć dzieci wspólnej zabawy.
W naszej rodzinie często gramy wspólnie z dziećmi w gry takie jak bardzo popularny kiedyś chińczyk

14

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Wielu moich znajomych kupuje takie gry a później się wymieniamy.

15

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Teraz takie edukacyjne gry można kupić w każdym sklepie z zabawkami.

16

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Gry edukacyjne nie są drogie, a jednak potrafią zainteresować dzieci. Moim zdaniem dawanie byle jakich prezentów totalnie mija się z celem. Jak już dawać, to coś konkretnego, coś co powinno zainteresować te dzieci.

17

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Ważne, żeby taka gra nie tylko uczyła, ale też autentycznie dziecko wciągnęła.

18

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Oprócz gier edukacyjnych ważnym jest aby rozwijać pasję dzieci smile Sąsiadka kupuje instrumenty dla dzieci i  sama myślę czy nie zakupić takich akcesoriów smile

19

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Ja również miałam problem z kupieniem swojemu dziecku gier na komputer. W tej chwili moja córka korzysta z nich i już zauważam pierwsze pozytywne efekty smile

20

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Moje dzieci grają tylko w gry online...

21

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania gier dla swojego dziecka i tym sposobem natrafiłam na fajny antykwariat gdzie są gry z lat 90. smile

22

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Wybór gier edukacyjnych jest ogromny ale jeśli zależy nam na skuteczności to warto zainteresować się grami logicznymi, rozwijającymi umiejętności matematyczne.

23

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Ja zawsze dużo fajnych produktów znajduje w sieci,  wiele ciekawych modeli różnych gier, które cieszą się super popularnością. Każdy znajdzie dla swojej pociechy coś specjalnego.

24

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Ja kupuję używane na aukcjach od osób prywatnych, w dobrym stanie, a dużo taniej.

25

Odp: Gdzie kupię edukacyjne gry dla dzieci?

Fajne są gry, gdzie dziecko przy okazji uczy się np. angielskiego lub liczenia.