1

Temat: Ochrona dla oczu latem

Jak chronić wzrok latem?
Podobno takie zwyczajne okulary słoneczne niewiele pomagają i trzeba mieć takie z polaryzacją. To prawda?

2

Odp: Ochrona dla oczu latem

Droższe podobno pomagają, mają odpowiednie filtry:) A najlepiej  zbytnio nie wpatrywać się w słońce...

3

Odp: Ochrona dla oczu latem

Dokładnie. Zresztą tu nawet nie chodzi o niewpatrywanie się w słońce, bo to razi nawet bez wpatrywania się, jak choćby podczas jazdy samochodem. Okulary powinny mieć polaryzację.
Sama szukałam ostatnio czegoś w rozsądnej cenie. Przeważnie odwlekałam taki wydatek, bo zawsze jest coś ważniejszego, ale na to wyda się raz i mamy na kilka sezonów.

4

Odp: Ochrona dla oczu latem

Zimą też słońce daje tongue Zwłaszcza kiedy odbija się od śniegu, choć ostatnimi czasy mamy bezśnieżne zimy.

5

Odp: Ochrona dla oczu latem

W kodano.pl właśnie mają darmową dostawę, w szkla.com też:)
Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

6

Odp: Ochrona dla oczu latem

Zimą też warto chronić oczy przed słońcem:)

7

Odp: Ochrona dla oczu latem

Najlepiej kupić okulary przeciwsłoneczne z dobrym filtrem.

8

Odp: Ochrona dla oczu latem

Dla zdrowia oczu okulary powinny mieć filtr UV (najlepiej filtr UV-400) natomiast dla komfortu widzenia okulary powinny mieć polaryzację (mniej się męczą oczy).

9

Odp: Ochrona dla oczu latem

Pomału zaczynam się rozglądać za dobrymi okularami na wiosnę i lato. Obecne też spełniają wszystkie moje oczekiwania, fajnie wyglądają i mają ładny kolor soczewek.

Ostatnio edytowany przez urszulka32 (2020-01-16 20:16:03)

10

Odp: Ochrona dla oczu latem

Okulary okularami najlepiej jeść dużąąąąą ilość naszej polskiej borówki ma najwięcej antyoksydantów ..a jesienią gdy jej nie ma to jakiś suplement.. Moja teściowa sobie chwali dawniej czytanie tylko w okularach i jazda po zmroku samochodem wykluczona a teraz bez problemu pochłania kolejne książki wieczorami;)

11

Odp: Ochrona dla oczu latem

Mam przeciwsłoneczne rewelacyjne . Tacie poleciłam również. Do tej pory wychwala smile

12

Odp: Ochrona dla oczu latem

Ja noszę okulary przeciwsłoneczne przez cały rok gdy mocniej świeci slońce.

13

Odp: Ochrona dla oczu latem

Jak się nie patrzy w słońce, to nie ma wielkiego ryzyka uszkodzenia przez nie wzroku.....