1

Temat: Dekoracje

Co drogie Panie uważacie o takim  sposobie na dekorację kościoła, sali weselnej i domu? Chodzi mi o żywe kwiaty. Wygląda to ładnie i można mieć fajną koncepcję, ale może lepiej zainwestować w inne dekoracje?

2

Odp: Dekoracje

Ja bym wolała balony, szkoda marnować tyle kwiatów, po 2 dniach będą tylko do wyrzucenia...

3

Odp: Dekoracje

A mnie bardzo podobają się żywe kwiaty, sama też chciałbym mieć takie na swoim ślubie. Szukając dekoracji warto zajrzeć też tutaj. To taki wirtualny konsultant ślubny, dzięki któremu wszelkie przygotowania okażą się dużo przyjemniejsze. Można tam znaleźć bardzo wiele informacji, które okażą się niezwykle przydatne dla młodych par.

4

Odp: Dekoracje

Też planuje udekorować salę weselną kwiatami smile zamówię je w kwiaciarni, a o resztę sama zadbam smile, co jakiś czas dokupuje drobiazgi które wykorzystam dekorując salę (np srebrne świeczniki, taśma diamentowa, lampeczki do wazonów wodoodporne, talerze turkusowe które posłużą mi jako podstawki dekoracyjne, wycięłam z drewna napis LOVE na słodki stół oraz inicjały nasze....z tasiemek turkusowych połączonych z taśmą diamentową planuje zrobić obrączki na serwetki smile, trzeba troszke cierpliwości i chęci a można samemu zaplanować dekoracje ). Nie ma sensu płacić ponad 1000zł komuś jak można za te pieniądze kupić dużo ładnych rzeczy które oczywiście mi zostaną wink

5

Odp: Dekoracje

Kościół sami ozdobiliśmy żywymi kwiatami, ale na salę zatrudniliśmy fachowców ,kuzynka męża jest po architekturze i ją poprosiliśmy o poradę .

6

Odp: Dekoracje

Jakie dekoracje mieliście w domu podczas świąt? Czy mieliście jakieś stroiki z lampkami led? Widziałam kilka fajnych dekoracji z takimi lampkami,  jednak nie wiem jak się za nie zabrać. Macie jakiś pomysł?

7

Odp: Dekoracje

Temat jest o weselu:) Kiedyś wystarczały balony, ale teraz są rozmaite girlandy, cotton balls, itp. - czego dusza zapragnie, ja miałabym problem z wyborem:)