1

Temat: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Czy znajdzie się fachowiec i doradzi w zakresie ogrzewania? Interesuje mnie taki piec na eko groszek. Czy ktoś taki posiada ? Jak wygląda koszt palenia eko groszkiem w takim piecu ?

2

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Polecam panele fotowoltaiczne.

3

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Wszelkie informacje odnośnie kotłów możesz znaleźć w necie. W razie wątpliwości można do nich wysłać maila z zapytaniem. Mają status rzetelniej firmy i są w tej branży od paru lat. Na pewno udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi.

4

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Ja Ci mogę polecić taką kozę, bo ma duża moc grzewczą wynoszącą maksymalnie 10,5kw. Nie wygląda tak jak stare kozy naszych babć tylko jest nowoczesna i będzie pasowała również do nowoczesnego wnętrza. Jej ogromną zaletą jest cena, bo kosztuje tylko 2,5tysiąca złotych. Możesz w niej palić węglem i drzewem liściasty, ale to właśnie palenie drewnem jest zalecane. Na takie ogrzewanie nie wydasz dużo, bo zarówno drewno jak węgiel są tanie a na pewno dużo tańsze od oleju opałowego czy gazu.

5

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

jak szukamy oszczędnego, ekologicznego ogrzewania to koniecznie musicie zobaczyć rozwiązania takie jak ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie takie instaluje się zazwyczaj w pomieszczeniach wyłożonych glazurą, czyli łazienkach i kuchniach.

6

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Ja bym popytał w tej sprawie znajomych. Mi się wydaje, że to może być najlepsze źródło wiedzy smile

7

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Ogrzewanie gazowe wydaje się ciągle najtańsze, ale też trochę bym się bała, bo można się zatruć jak jest nieszczelna instalacja...

8

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Dzisiaj temat bardzo na czasie. Słysząc - można palić wszystkim, włos mi się jeży na głowie. Ale czasy nastały...

9

Odp: Jak ogrzewać oszczędnie ?

Nadal chyba gaz jest najtańszy,  bo te reklamowane pompy ciepła to prąd, a on jest coraz droższy...