1

Temat: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Witam Was, dziewczęta! smile

Mam meeega ważną sprawę i naprawdę bardzo liczę na Waszą pomoc! smile Chodzi o tłumaczenia przysięgłe. Otóż, ostatnio dostałam propozycję pracy w Wielkiej Brytanii i potrzebuję jak najszybciej przetłumaczyć na język angielski sporą ilość dokumentów zawierającą wyspecjalizowane słownictwo. Czy mogłybyście polecić mi jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi? Najlepiej taką, która przetłumaczy moje dokumenty szybko, sprawnie, dokładnie, profesjonalnie i przez internet. Macie coś takiego, co jest godne polecenia? Nie ukrywam, że baaardzo zależy mi na czasie!

2

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Niestety nie znam żadnego tlumacza przysięglego. przed zdecydowaniem sie na konkretna firme/ czlowieka dokladnie sprawdz opienie o nim, bo moj znajomy wybral tłumacza pierwszego z brzegu i potem były problemy z dokumentami. cena ma znaczenie smile

3

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Warto szukać z polecenia znajomych.

4

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

A jaką przewagę ma tłumaczenie przez internet nad zwykłym biurem? Ja większe zaufanie mam do ludzi, których widzę na własne oczy. Dzięki temu nawiązuje się jakieś porozumienie i łatwiej można się dogadać - chociażby co do terminu wykonania usługi. Tłumaczenia przysięgłe to dość specyficzna dziedzina i osobiście wolałabym nie wysyłać swoich dokumentów przez internet.

Ostatnio edytowany przez mirrelcia (2015-04-09 12:01:55)

5

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Z tymi tłumaczami różnie to bywa. Ja ostatnio musiałam przetłumaczyć dwa dokumenty bardzo, bardzo szybko więc znalazłam dwie tłumaczki żeby robiły równocześnie i obydwie powiedziały mi taką samą cenę za stronę tylko jak odbierałam to się okazało, że jedna mówiła o cenie za stronę tekstu, który jej dostarczyłam a druga za stronę tłumaczenia. Oczywiście ta druga rozwlekła swoje tłumaczenie na więcej stron i za podobny tekst zapłaciłam u tej drugiej 2x więcej.. znajdź sobie coś w internecie z jasnym cennikiem, żeby nie było potem takich niespodzianek.

6

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Jeżeli chce się coś przetłumaczyć w sposób pewny i profesjonalny, to z pewnością najlepiej byłoby zgłosić się do sprawdzonego biura tłumaczeń, gdzie zawodowo się tym zajmują. Dobrze jest opierać się na sprawdzonych tłumaczach, bo zazwyczaj jakość takich prac jest naprawdę na wysokim poziomie, a to ważne.

7

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

ważne jest doświadczenie oraz oferta językowa danego biura tłumaczeń. Powinnaś szukać wśród biur które mają przynajmniej 20 lat doświadczenia w tłumaczeniach.

8

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Najlepsi są tłumacze przysięgli, ale cenowo to pewnie drożej wychodzi niż u zwykłych?

9

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Jeśli jeszcze szukasz to ja mogę Ci polecić biuro wink Nie miałam okazji ich poznać osobiście, bo współpraca była w charakterze zdalnym wink Po prostu zlecenie wysłałam online zostało wykonane na wysokim poziomie i mogłam przesłać inne teksty, które potrzebowałam przetłumaczyć. Wszystko na czas, mega profesjonalne podejście i tłumaczenia bez uwag. Mój mąż je weryfikował. Współpracowałam z nimi 3 miesiące i na wiosnę zamierzam znowu, jak wyklaruje się współpraca z klientami zagranicznymi. W każdym razie mega polecam, ceny dla ludzi wink

10

Odp: Pomoc przy tłumaczeniach - poszukiwany tłumacz!

Można szukać też wśród studentów, na pewno mają niższe stawki