1

Temat: Zapach

Lubię kiedy dom ładnie pachnie, ale zapachy szybko mi się nudzą. Jakie macie sposoby na ładny zapach w domu?

2

Odp: Zapach

Suszone skórki cytryny i pomarańczy w woreczkach, umieszczone w pobliżu kaloryfera:)

3

Odp: Zapach

Ja bardzo lubię produkty air wick tym bardziej że teraz pojawiły się nowe fajne zapachy Life Scents, Freshmatic oraz serii Pachnące Patyczki. Kupiłam na początek sobie spacer po Karaibskiej plaży.. Świetnie pachnie .

4

Odp: Zapach

Nie znam tych nowych, bo nie testowałam jeszcze, ale chyba widziałam w drogerii te patyczkowe o zapachu domowego ciasta z kruszonką. No brzmi fajnie i chciałabym, żeby pachniało mi tak w salonie. Zastanawia mnie czy te patyczki Air Wick są wydajne. Ktoś już testował?

5

Odp: Zapach

Pomysł ze skórkami ciekawy, ale co jeśli zapach się znudzi? wink
Domowe ciasto brzmi kusząco, muszę popatrzeć w sklepach, kiedyś miałam air wick taki olejek do kontaktu, w sumie fajnie się sprawdzał, na ponad 2 miesiące wystarczał, wiec bardzo wydajny.

6

Odp: Zapach

Ja na przykład sobie zdobię pomarańcze z goździkiem albo mandarynkę czasem lubię sobie ozdobić pomieszczenie zapachem lasu swierk na przykład, ale, jeżeli mi to już się znudzi to kupuje sobie zapachy, które są dostępne w sklepach air wick bardzo je polecam wydajne i starczają na długo!

7

Odp: Zapach

Kupiłam pachnące patyczki, zapach bardzo ładny, deszczowa świeżość amazonii, stoją sobie dyskretnie na półce i pachną smile
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-Ltuw5zsRN54/VRFtfCV7pbI/AAAAAAAAHjc/AHZ5idlnG-E/s512/CAM02695.jpg[/img]
Swoją drogą fajnie, że mają naklejki pachnące na pudełku, można powąchać, nie trzeba kupować w ciemno smile

8

Odp: Zapach

Niestety akurat nie było tych patyczków jak kupowałam, ale znalazłam inny Air Wick o tym zapachu. Jest olejek z takim zaczepem do kontaktu. Pachnie niesamowicie. Wystarczyło 20 min i zapach roznosił się przyjemnie po całym mieszkaniu. Jak sie skończy to postaram się o te patyczki, ale o tym samym zapachu, bo jest super.

9

Odp: Zapach

A ja mam zestaw Manufaktura Zapachu firmy Pachnąca szafa. Można tworzyć własne kompozycje zapachowe do pomieszczeń. Jest świetny!

10

Odp: Zapach

Ostatnio mam słabość do olejku różanego i ciągle go wlewam do kominka, zapalam podgrzewacz i pięknie pachnie w całym domu;)

11

Odp: Zapach

Lubię w szafkach trzymać woreczki z lawendą albo saszetki zapachowe do szaf Robijn.

12

Odp: Zapach

U mnie najelpiej się sprawdzają zapachy mandarynki, cytryny, pomarańczy

13

Odp: Zapach

Na wiosnę lubię robić bukiety z bzu- tak pięknie pachnie! smile

14

Odp: Zapach

Dla mnie trochę za słodko, lubię zapachy lasu, choinki ,jałowca, sosny.. Kupuję olejki Dr Beta i często w moim domu pachnie lasem...

15

Odp: Zapach

Dla mnie za słodki zapach to wanilia z odświeżacza wink a jak stoją kwiaty to uwielbiam- bez, lilie, jaśmin, róże wink

16

Odp: Zapach

Do szaf pachnace saszetki, baaardzo lubię! A w pomieszczeniach prawde mówiac często palę świeczki zapachowe i od nich jest fajny zapach tylko czasami palę rózne no i wiecie, misz masz ;p i tez mam olejek zapachowy do odkurzacza, więc po sprzataniu tez przez jakiś czas to pachnie.

17

Odp: Zapach

[quote=Joanna Natalia]Na wiosnę lubię robić bukiety z bzu- tak pięknie pachnie! smile[/quote]
Pod warunkiem, że wielkość bukietu odpowiada wielkości pomieszczenia, bo niestety bardzo łatwo przesadzić. Raz tak zrobiłam i musiałam na noc wynosić wazon z pokoju, żeby spać bez bólu głowy.

18

Odp: Zapach

Uwielbiam bez!:D Raz znajomych zaprosiłam do siebie i przynieśli mi bukiet lilii. Postawiłam w kuchni i jak rano weszłam to tak pachniało że nie wiedziałam co się dzieje;p
A taki misz masz ze świeczek to nawet fajnie, ale nie lubię jak ktoś kadzidełka pali. Do odkurzacza też używałam zapachów- świetna sprawa. Dobrze że mi o nich przypomniałaś.

19

Odp: Zapach

Świeczki są szkodliwe! Kadzidełka też... Polecam naturalne zapachy - olejki eteryczne.

20

Odp: Zapach

Ja mam wlaśnie olejek sosnowy, super nawania mieszkanie!

21

Odp: Zapach

Uwielbiam wszelkie dyfuzory zapachowe, a jesienią i zimą - świece. Teraz zastanawiam się nad kupnem dyfuzora do olejków wink

22

Odp: Zapach

Super pomysł, są takie fajne w viaaroma, ale drogie baardzo..