201

Odp: Swetry

ja bym jakąś czarną bluzke nałożyła na długi rękaw w bokserce brrrrrrrr na pewno bym zmarzła

202

Odp: Swetry

też mam taki ażurowy tylko granatowy i zakładam coś ciemnego żeby nie było widać albo białą koszulę smile

203

Odp: Swetry

ja myślę,że pod jasny taki sweterek to nawet lepiej jakaś ciemna bluzka by wyglądała żeby ten piękny ażurek było widać

204

Odp: Swetry

A może tylko stanik.....

205

Odp: Swetry

[quote=emilia_s292]A może tylko stanik.....[/quote]

to chyba w lecie...

206

Odp: Swetry

nio wiadomo, że nie tylko teraz będę nosić, latem tyż smile
a poza tym grzeją wiec raczej nie zmarzne - bo nie planuje na samym tym paradować po dworzu wink

wlasnie patzre na allegro na bokserki - i gówienko.
Dostać prostą jednokolorową - o normlanym (ciekawym w miare) kroju bez ozdóbek to niemalże niemożliwe.
a jak juz znajdzie sie to "firmowe" i cena to ok 50 zł yikes

207

Odp: Swetry

mnóstwo bokserek jest w lumpeksach, za 1-2 zł ... smile

208

Odp: Swetry

czasem nawet w kompletach nowiuśkie! ja mam znajomą która normalnie takie ciuchy kupuje ale trzaba stać w kolejce 1 godzine do otwarcia sklepu a później wbiec jak oszalała na huraaaa! ja tak nie potrafie! baby wyłapują co popadnie a poźniej odrzucają co im nie pasuje

209

Odp: Swetry

tak jest właśnie w dobrych ciuchlandach ! Kolejki w dzień kiedy jest nowy towar

210

Odp: Swetry

ja tam nie umiem szukać neutral
nic nie widze, a już nie wspomne o tym, ze mezę sie takimi zakupami, gdzie jest masa ludzi, brrr neutral

211

Odp: Swetry

ja też nie cierpię zakupów podczas specjalnych jakichś akcji, nocnych zakupów itd, bo zamiast przyjemności mam tylko nerwy...

212

Odp: Swetry

dlatego ja nie chodzę jak są tłumy, nigdy nie stałam tam w kolejce, raz przez przypadek trafiłam na dostawę towaru... nigdy więcej, wolę na spokojnie poszperać jak będzie luźno smile
najwyżej nic nie znajdę wink

213

Odp: Swetry

Popieram....też nie pcham się tam gdzie tłumy...

214

Odp: Swetry

a ja idę jak mam po drodze, jak kupię to dobrze nie to trudno, jakoś nie mam "świra" na latanie po dostawie

215

Odp: Swetry

ja w ogóle do lumpeksów nie chodzę, nie nadaję się do grzebania i wyszukiwania...

216

Odp: Swetry

ja to dawno nie byłam, ale czasami udawało wyszperać sobie coś bardzo ładnego

217

Odp: Swetry

ja się cały czas zbieram do buszowania po lumpeksach tongue
prędko się nie wybiorę, bo zbliża się okres wyprzedaży big_smile
właściwie to już jest, ostatnio kupiłam bluzkę z VERTUSa za 15zł big_smile

218

Odp: Swetry

zazdroszczę w sumie jak słysz, że ktoś tak okazyjcie coś fajnego kupił, ale i podziwiam za wytrwałość i chęć wyszperania

219

Odp: Swetry

mi czasami aż kopara z zazdrości opada jak widzę łupy moich koleżanek wink

220

Odp: Swetry

[quote=angelcity89]ja się cały czas zbieram do buszowania po lumpeksach tongue
prędko się nie wybiorę, bo zbliża się okres wyprzedaży big_smile
właściwie to już jest, ostatnio kupiłam bluzkę z VERTUSa za 15zł big_smile[/quote]
w lumpeksach trzeba też umieć coś wyszperać,nosa do ciuszków

221

Odp: Swetry

jeszcze zależy jaki to sklep; ja na osiedlu mam 2 - w jednym towar nowy od środy do piątku i dokładają systematycznie, więc kiedy się nie wstąpi to można coś upatrzeć; a w drugim chociaż towar super - to pustki bo ceny powalają smile

222

Odp: Swetry

w niektórych to ceny faktycznie z górnej półki jakby to były markowe rzeczy albo nowe

223

Odp: Swetry

[quote=Beata]w niektórych to ceny faktycznie z górnej półki jakby to były markowe rzeczy albo nowe[/quote]
to prawda, ostatnio znalazłam ładną narzutę z Ikei, była na wagę - wyszło 80zł!!!!!!!! (bo duża, ciężka)
pojechałam do Ikei i kupiłam nową za 30zł!!!!! IDENTYCZNĄ ...........

224

Odp: Swetry

[quote=justyna][quote=Beata]w niektórych to ceny faktycznie z górnej półki jakby to były markowe rzeczy albo nowe[/quote]
to prawda, ostatnio znalazłam ładną narzutę z Ikei, była na wagę - wyszło 80zł!!!!!!!! (bo duża, ciężka)
pojechałam do Ikei i kupiłam nową za 30zł!!!!! IDENTYCZNĄ ...........[/quote]


U nas ciucholand ma własną markę - i jak kiedys gdy był zwyczajnym to pełno ludzi w nim było - tak teraz swieci pustkami, bo ceny w nim wyższe niż w normlanych sklepach...

225

Odp: Swetry

tak jak z promocjami - nie można dać się zasugerować i kupić bez porównania cen