226

Odp: Swetry

u nas tą rożnie z cenami ale 20 30zł za bluzke w ciuchlandzie na pewno bym nie dała!

227

Odp: Swetry

biorąc pod uwagę, że na sezonowych wyprzedażach w butikach ceny często bardzo dużo spadają - to wolę kupić w sklepie (sprawdzonym) i mieć pewność np. co do jakości

228

Odp: Swetry

to tak jak mnie- jestem chyba do nich za niska

229

Odp: Swetry

a ja sobie za 5 świetny sweterek zakupiłam - czerwony z kapturkiem na guziki, długi do ziemi - jest boski smile

230

Odp: Swetry

To taki jak ja lubie! czerwony

231

Odp: Swetry

kiedyś miałam taki do łydek długi, cały rozpinany, faajny był, chętnie bym sobie taki długi też kupiła - jesienią jak nie padało nosiłam go zamist kurtki

232

Odp: Swetry

fajna sprawa też mi sie taki marzy! ale są teraz troche inne wydatki!

233

Odp: Swetry

nooo,. mi się marzy, niestety tylko .... kiedy wyjdzie ze strefy marzeń to nie wiem... wink

234

Odp: Swetry

ja uwielbiam takie długie swetry i mam ich kilka, ale okazja się trafiła - to i następny się znalazł smile

235

Odp: Swetry

Ja też uwielbiam takie długie ale rozpinane...mam jeden i to po babci....

236

Odp: Swetry

ja uwielbiam korale i biżuterię po babci i prababci; to są dzieła dopiero...

237

Odp: Swetry

A moja babcia kiedyś chciała mi dać pełno takich drewnianych korali....wzięłam i....wyrzuciłam bo nikt takich nie nosił...a teraz to byłby hit!

238

Odp: Swetry

dlatego ja nie narzekam na swoją manię zbieractwa - już nie raz się okazało, że po kilku latach mam prawdziwe hiciory ze starej szafy... smile

239

Odp: Swetry

Też mam nauczkę ale babcie już dawno nie żyją i więcej nikt już nic mi takiego nie dał.....

240

Odp: Swetry

kurcze a moja babcia i mama nie mają nawet uszu przekutych, nie ubiuerają sie w korale tylko medalionik nosi jedna i druga - buuuuuuuuuu

241

Odp: Swetry

to Ty zbieraj swoje - dla córci w przyszłości smile

242

Odp: Swetry

swetry teraz na czasie , bo zimno jak diabli!

243

Odp: Swetry

oj zimno zimno, ja to nawet i 3 na raz noszę smile

244

Odp: Swetry

ubrana na cebulkę

245

Odp: Swetry

ja tylko tak, inaczej sobie nie wyobrażam big_smile

246

Odp: Swetry

Na  pogodę taką ja teraz, -20 stopni C, to oczywiście musi być dłuższy i gruby sweter, a na jesień, gdy pogoda jest plusowa, to jak najbardziej nadaje się krótszy i mniej ciepły.

247

Odp: Swetry

mniej ciepły to u mnie na letnie wieczory, a tak musi być bardzo ciepły, a najlepiej dwa tongue

248

Odp: Swetry

Wszystkie rodzaje swetrów są modne i długie i krótkie.

249

Odp: Swetry

Ja mam problem z kupieniem właściwego bo nic mi się nie podoba.
Nowe kolekcje HM i River Island jakoś do mnie nie przemawiają. A do was ?

250

Odp: Swetry

marzy mi się długi, rozpinany, najlepiej podszyty jakimś futerkiem, żeby bardziej grzało wink