1

Temat: Zaproszenia na zlot rodzinny

Szykuje nam się w rodzinie spora impreza, bowiem organizujemy z rodzicami wielki zlot rodzinny. Taki mamy przynajmniej plan, a że chcielibyśmy zacząć od rozesłania zaproszeń, to zastanawiamy się komu zlecić takie zadanie. Czy myślicie, że drukarnia internetowa zrobi też za nas projekt takiego zaproszenia? Bardzo by nam na tym zależało. Macie jakieś doświadczenie w wydruku większych ilości rzeczy?

2

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Drukarnie oczywiście przyjmują tego typu zlecenia, przez internet również. W dodatku w niektórych z nich można stworzyć zaproszenia z własnymi grafikami, nie tylko wybierać spośród gotowych. Myślę, że jeśli wspomnisz jaki charakter ma mieć spotkanie, czy raczej poważny czy bardziej swobodny, pomogą coś wybrać lub stworzą specjalnie na tę okoliczność. Wszystko jest do uzgodnienia, tylko nie wiem jak z terminami, ale zawsze lepiej wcześniej.

3

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Tylko, że takie projektowanie też kosztuje. Najlepiej rozglądać się za większymi drukarniami bo pewnie będą miały więcej szablonów na różne okazje więc troszkę taniej wtedy to wyjdzie. A reszta tak jak koleżanka niechcemisie - im szybciej tym lepiej, bo zaczyna się sezon osiemnastek więc drukarnie mają sporo zamówień na urodzinowe zaproszenia w tym okresie

4

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Moja żona zamawiała zaproszenia na nasz ślub i chrzciny synka właśnie przez internet. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dostaliśmy przykładowe teksty i grafiki. Projekty zrobili według naszych sugestii, wszystko spersonalizowali jak trzeba. Same zaproszenia, papier i jakość wydruku też super. A do tego cena była o wiele niższa i nawet jakieś gratisy dostaliśmy. Według mnie drukarnie internetowe są bardzo wygodne i mogę polecić.

Ostatnio edytowany przez arturo900 (2015-03-05 09:27:52)

5

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Przyznam szczerze że w ubiegłym roku też organizowaliśmy wielki zlot rodzinny z okazji 60 tej rocznicy ślubu moich dziadków, a że rodzinę mammy bardzo dużą wszystko odbywało się w wielkiej restauracji, ale zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek zaproszeń ponieważ każdy z nas był zaangażowany w organizację tej imprezy i wysyłanie zaproszeń samym sobie było by troche dziwne

6

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Bardzo fajnie załatwia się zaproszenia przez internet. Takie drukarnie mają bardzo dużo wzorów do wyboru, materiałów itp. Do tego wszystko idzie dużo szybciej i będziecie na bieżąco zaangażowani w tworzenie projektu. Cena też z pewnością Was zadowoli.

7

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Ja miałam niedawno ten sam problem, poszukiwałam zaproszeń na ślub. Zamówiłam przez internet. Były naprawdę piękne, delikatne, ze srebrnymi nadrukami, takie jak mi się zawsze podobały. Cena też bardzo przystępna, nie przepłacicie na pewno.

8

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Myślę, że to też trochę zależy od charakteru imprezy. Nasza rodzina np bardzo lubi imprezy motoryzacyjne, a zaproszenia na nie z reguły wysyłamy przez internet z jakimś "branżowym dodatkiem" wink

9

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Hmm, ciekawa opcja, w sumie nie myślałam o organizacji rodzinnej imprezy motoryzacyjnej, ale mogłoby to wypalić smile Zwłaszcza, że w mojej firmie organizują co jakiś czas takie imprezy na torze, więc jakiś punkt zaczepienia jest wink

10

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Nie znoszę rodzinnych spotkań, większości z tych ludzi po prostu nie trawię więc unikam ich jak ognia. Mówią że rodziny się nie wybiera... Ale na szczęście można ograniczyć kontakty - dla własnego zdrowia...

11

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Zawsze można zaprosić tylko tych ulubionych członków rodziny:)

12

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Nie ma to jak w domu, rodzinę warto zaprosić tam, gdzie sami lubimy spędzać czas☺

13

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

> Oversajz napisał/a:

> Nie znoszę rodzinnych spotkań, większości z tych ludzi po prostu nie trawię więc unikam ich jak ognia. Mówią że rodziny się nie wybiera... Ale na szczęście można ograniczyć kontakty - dla własnego zdrowia...

Szkoda, że tak jest, ale coś o tym wiem. Też nie jestem specjalnie rodzinna, choć czasami, na przykład przy okazji świąt, wolałabym, żeby inaczej to wszystko wyglądało.

14

Odp: Zaproszenia na zlot rodzinny

Cóż, rodziny się nie wybiera, a trudno udawać nagle przy okazji świąt że nam wszystko pasuje. Ja już sobie ułożyłam życie po swojemu i nie zmieniam tego nawet na święta. Do takiej decyzji po prostu trzeba dorosnąć.