1

Temat: Dermokonsultacje

Co myślicie o dermokonsultacjach? Czy warto na nie pójść?

2

Odp: Dermokonsultacje

Typ cery określi każda kosmetyczka, chyba że ktoś ma wielkie problemy ze skórą to może powinien się wybrać

3

Odp: Dermokonsultacje

Jakoś nie wierze w kosmetyczki i ich umiejętności az takie. Dermokonsultacje to jednak są eksperci, którzy dobrze wiedzą jaka cera czego potrzebuje. Teraz trwają dermokonsultacje Vichy w kilku różnych miastach w różnych tygodniach. Dziś i w weekend są w centrum Magnolia we Wrocławiu. Skąd jesteś ? Może i u Ciebie będą, a jeszcze o tym nie wiesz.

4

Odp: Dermokonsultacje

Jestem z okolic Trójmiasta z chęcią skorzystałabym z takich porad.  Wiesz coś może o dermokonsultacjach w moim regionie?

5

Odp: Dermokonsultacje

Kochana, tak się składa, że i ja szukałam informacji na temat Trójmiasta. Dermokonsultacje będą w dwa najbliższe weekendy:
Galeria Bałtycka, Gdańsk, 28 luty - 1 maca

C.H. Wzgórze, Gdynia, 6-7-8 marca

a w Walentynkowy weekend są w:
Magnolia, Wrocław, 13-14-15 lutego

Ja się wybieram smile

6

Odp: Dermokonsultacje

Fajna sprawa takie dermokonsultacje. Też muszę się wybrać, dobrze jest wiedzieć jaką się ma skórę i jakie kosmetyki będą najlepsze.

7

Odp: Dermokonsultacje

Z pewnością skorzystam z tych dermokonsultacji, dorwałam też ostatnio w aptece katalog z poradami ekspertów od skóry i próbkami świetnych kosmetyków vichy wink musimy dbać o wygląd naszej skóry i pytać o porady tych co się znają na rzeczy smile

Ostatnio edytowany przez adriana15 (2015-02-19 00:51:36)

8

Odp: Dermokonsultacje

Ja czekam na te konsultacje w Warszawie, ale to dopiero pod koniec marca. 21-22 marca mają być w Złotych Tarasach. Mam nadzieję, ze będą próbki tego nowego podkładu, który był w katalogu. No i chciałabym się dowiedzieć dla mojej skóry niestety bardzo suchej co będzie najodpowiedniejsze z ich produktów.

9

Odp: Dermokonsultacje

Takie porady w sklepach są często nastawione na to, żeby polecać i sprzedać dane produkty. Nie bardzo bym uwierzyła takim konsultantom;)

10

Odp: Dermokonsultacje

Czasem można dowiedzieć się czegoś o swojej cerze, ja bym skorzystała

11

Odp: Dermokonsultacje

Dużo wiedzy jest w necie, tylko tu warto czytać teksty specjalistów.