1

Temat: Reklama mobilna

Niedawno na polskim rynku rozwiązań mobilnych pojawiła się nowa aplikacja. To narzędzie stworzone z myślą o usługodawcach, zainteresowanych dotarciem do potencjalnych klientów za pomocą marketingu mobilnego.

Pozwala właścicielom firm na zarejestrowanie się w bazie przedsiębiorców znajdującej się w serwisie i stworzenie wizytówki własnego punktu usługowego. Zawiera ona informacje na temat jego lokalizacji, rodzaju usług w ofercie czy poziomu cen. Na podstawie tych danych instalowana na smartfonie aplikacja mobilna rekomenduje użytkownikom poszukującym danego typu usług miejsca odpowiadające ich wymaganiom i znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie. Dodatkowo podpowiada, jak trafić do wyznaczonego celu.

2

Odp: Reklama mobilna

Najlepsza reklama jest z polecenia znajomych, ja sama zawsze szukam kogoś z polecenia zanim zacznę przeglądać internet.

3

Odp: Reklama mobilna

Trzeba jeszcze wiedzieć, kogo słuchać, bo niektórzy uważają, że właśnie ten produkt / ta usługa, którą oni zakupili, jest NAJLEPSZA, a nie mają nawet porównania z innymi.

4

Odp: Reklama mobilna

W natłoku reklam dookoła to musi być naprawdę coś innego i akurat mi potrzebnego, żeby przykuło moją uwagę:)

5

Odp: Reklama mobilna

Ciekawa reklama musi dostosowana do konkretnej grupy odbiorców. Reklamy dla wszystkich nie wyróżniają się właśnie niczym szczególnym, ot na przykład reklama drogerii pokaże kilka kosmetyków, zachęci promocją i to wszystko.

Większą siłę przekonywania ma reklama precyzyjniej trafiająca w potrzeby niż taka, która pełni jedynie rolę informacyjną - komunikat że tu i tu jest dostępny taki a taki produkt/usługa.
Największą MOC ma reklama kształtująca potrzeby smile Ale to już działka specjalistów.
To są te reklamy, które sprawiają, że idziemy kupić coś, co nie jest nam niezbędne lub czego nie planowaliśmy kupić, wypróbować, a zdecydowaliśmy się po zapoznaniu z reklamą, nierzadko wręcz zapragnęliśmy danego dobra lub efektu, który nam on "gwarantuje", albo raczej - obiecuje.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-03-23 16:32:17)

6

Odp: Reklama mobilna

Ja uważam, że jak się nie ma pojęcia o reklamie to lepiej zlecić to firmie.
Oczywiście do wyboru mają kilka pakietów więc na pewno każdy znajdzie sobie odpowiedni pakiet dla siebie:)

7

Odp: Reklama mobilna

Faktycznie profesjonalna firma potrafi zdziałać cuda. Jeśli chodzi o social media to są doskonałym miejscem na reklamę z mnóstwem potencjalnych klientów. Trzeba tylko wiedzieć jak to wykorzystać.

8

Odp: Reklama mobilna

Jeśli chodzi o reklamę firmy a w szczególności reklamę sklepów internetowych mogę Wam polecić zlecenie wykonania pliku produktowego, który umożliwia wykupienie reklamy Google. Nie wiem czy wiecie, ale w Maju nastąpiły spore zmiany w wyszukiwarce i w tym rodzaju reklamy i od tego czasu reklamy pojawiają się w zakładce grafika na urządzeniach mobilnych. Te zmiany mogą się przyczynić do większych zysków z tej reklamy więc na prawdę warto w nią zainwestować.

9

Odp: Reklama mobilna

Ja bardziej zwracam uwagę na reklamy w moim otoczeniu inż w internecie, bo tam jest ich po prostu już za dużo...

10

Odp: Reklama mobilna

Na autach często są fajne reklamy, warto sobie taką zamieścić jak dużo się jeździ

11

Odp: Reklama mobilna

Na miejskich rowerach i hulajnogach też widziałam reklamy.