76

Odp: plany zakupowe:D

Kochani: oprócz tego, że w sobotę mam imprezę i muszę nakupować mnóstwo jedzenia, to jeszcze chcę sobie kupić jakieś koronkowe majteczki, rękawiczki koronkowe itp. Ale mam dobrą nowinę (dla siebie na razie), że własnie na allegro kupiłam coś takiego:, podoba się WAM?
[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=594a5b30a61cc0f6][img]//images46.fotosik.pl/222/594a5b30a61cc0f6m.jpg[/img][/url]

77

Odp: plany zakupowe:D

Ogólnie uwielbiam koronki. Co prawda zamiast rękawiczek wybrałabym pończoszki lub podkolanówki, ale co kto lubi niech sobie ma.

78

Odp: plany zakupowe:D

Bardzo ładne koronki...niestety osobiście to nie noszę takich rękawiczek....miałam raz w życiu ubrane koronkowe białe na ślubie...

79

Odp: plany zakupowe:D

wszystko zalezy od tego jak wyglada sukienka wink

80

Odp: plany zakupowe:D

nie podobają mi się koronkowe rękawiczki

81

Odp: plany zakupowe:D

haha a ja noszę takie rękawiczki do jeansowych rybaczek, do tego futerko przewiązane paskiem, super to wygląda, ale kupiłam tez dzisiaj rękawiczki bez palców wełniane fioletowe za 8 zł, są super. Pinkmause - pończoszi tez kupiłam, tylko sa drogie i nie wiem kiedy założę bo mi szkoda...

82

Odp: plany zakupowe:D

założysz dla swojego facet wcześniej niż Ci się wydaje winktongue

83

Odp: plany zakupowe:D

[quote=angelcity89]założysz dla swojego facet wcześniej niż Ci się wydaje winktongue[/quote]
mam pytanko, dla kogo się najczęściej ubieracie??
dla faceta? innych facetów? siebie? koleżanek?

84

Odp: plany zakupowe:D

przede wszystkim dla siebie smile na drugim miejscu dla faceta wink

85

Odp: plany zakupowe:D

[quote=justyna][quote=angelcity89]założysz dla swojego facet wcześniej niż Ci się wydaje winktongue[/quote]
mam pytanko, dla kogo się najczęściej ubieracie??
dla faceta? innych facetów? siebie? koleżanek?[/quote]

Tylko i wyłącznie dla siebie samej i swojego dobrego humoru...

86

Odp: plany zakupowe:D

[quote=angelcity89]przede wszystkim dla siebie smile na drugim miejscu dla faceta wink[/quote]
no właśnie tak myślałam po tym co napisałaś o tej bieliźnie, co mnie skłoniło do zadania pytania smile

ja jakbym się ubierała dla faceta, to równie dobrze mogłabym chodzić cały tydzień w wyciągniętym tiszercie big_smile
ja ubieram się dla dla siebie, tylko dla lepszego samopoczucia, często dowartościowuję się fajnym strojem :-)

87

Odp: plany zakupowe:D

a pytacie się swojego mężczyzny czy dana bluzka mu się podoba?albo czy masz założyć te spodnie czy tą spódniczkę?

88

Odp: plany zakupowe:D

[quote=angelcity89]a pytacie się swojego mężczyzny czy dana bluzka mu się podoba?albo czy masz założyć te spodnie czy tą spódniczkę?[/quote]
ja czasem pytam, zawsze mi dobrze doradzi, zwłaszcza w sklepie, bo patrzy krytycznie, ale nie pytam go czy mu się podobam w tym czy tamtym i nie pytam: co mam na siebie założyć albo w czym chciałbyś mnie dziś oglądać albo w czym mi lepiej (już w domu, nie przed zakupem w sklepie) itd bo te pytania sa bez sensu i ich odpowiedź i tak znam big_smile

89

Odp: plany zakupowe:D

Przestałam pytać, bo mój mąż zatrzymał się na etapie nastolatka. Najchętniej widziałby mnie w super krótkiej mini i dekolcie po pępek. A to już mi nie przystoi na ulicę.

90

Odp: plany zakupowe:D

O! zaczynają sie już przeceny na niektóre buty zimowe trzeba korzystać dopóki jest z czego wybierać!

91

Odp: plany zakupowe:D

dla siebie, tylko ;D
bo moj zawsze mowi że ślicznie wyglądam tongue

A dizś ide na noc wyprzedaży do Galerii bAłtyckiej big_smile

Oj krucho bedzie z kasą pewnie tongue

92

Odp: plany zakupowe:D

ja jeszcze poczekam z szaleństwem wyprzedażowym wink
muszę odkładać kasę Sylwester, bo planujemy jechać za granicę wink

93

Odp: plany zakupowe:D

Ja ubieram się dla siebie.

94

Odp: plany zakupowe:D

Na obiad muszę coś kupić, a tu piątek...

95

Odp: plany zakupowe:D

w piątek najlepsza rybka big_smile

96

Odp: plany zakupowe:D

tak na piątek ryba! lub coś mącznego!

97

Odp: plany zakupowe:D

Placki pewnie zrobię, bo ryby trzebaby było zakupić...

98

Odp: plany zakupowe:D

a ja jestem ciekawa co mnie czeka na obiadek big_smile

99

Odp: plany zakupowe:D

[quote=angelcity89]a ja jestem ciekawa co mnie czeka na obiadek big_smile[/quote]
dobrze Ci... smile

100

Odp: plany zakupowe:D

Jasne ja też bym tak chciała.