1

Temat: Trudne pytanie...

Są na tym świecie jeszcze ludzie dla których większą wartość ma człowiek a nie pieniądz???? Ludzie, którzy potrafią cieszyć się z deszczu, słońca i tym, że kawa jest pyszna... ?

2

Odp: Trudne pytanie...

Sama nie oceniam ludzi po tym, ile mają, tylko jacy są - więc chyba jestem takim człowiekiem, o jakich pytasz?

3

Odp: Trudne pytanie...

Taaaaak! Są smile
Kawa to dla mnie jak rytuał, nawet jeśli muszę ją wypić szybko i to stojąc pod prysznicem. I uwielbiam rozrywki nie wiążące się bezpośrednio z wydawaniem pieniędzy. Tylko szkoda, że najczęściej muszę się im oddawać sama, bo inni wolą te za gotówkę.
Spośród znajomych mieszkających w tym samym mieście co ja, mam tylko jedną koleżankę, którą cieszy wypad na grzyby... tylko jedną! Żałosne...
Czasem czuję się zwyczajnie samotna. Jest z kim pójść na zakupy i do pubu, ale nie ma z kim pograć w grę planszową sad

4

Odp: Trudne pytanie...

Cóż, pieniądze są ważne, ale dla nich nie poświęciłabym dobrych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Nie warto iść w pracoholizm, nie warto posuwać się do oszustwa, bo zostaną nam tylko pieniądze, a ludzie, których tym skrzywdzimy, odwrócą się od nas.

5

Odp: Trudne pytanie...

Im większe miasto  tym większe poczucie samotności, tym szybciej się żyje, a ludzie uważają, że czas to pieniądz i nie chcą go spędzać inaczej niż zarabiając lub leniuchując po tym zarabianiu... Jeszcze jak ktoś jest singlem to bardziej ma motywację, by wyjść do ludzi. Urodzinnieni raczej siedzą w domach.

6

Odp: Trudne pytanie...

A ja lubię sobie czasem spędzić czas tylko ze sobą..

7

Odp: Trudne pytanie...

Im dłużej żyję, tym bardziej widzę jak ludzi zaślepia pieniądz, choć już mają tyle, że nic im nie brakuje, a o kasie myślą tak, jakby mieli żyć wiecznie...