1

Temat: farbowanie

farbujecie włosy?
ja prawdę mówiąc nigdy nie farbowałam big_smile
jakoś nie mam zastrzeżeń do swojego koloru...

2

Odp: farbowanie

Mój naturalny kolor to ciemny blond. Długo rozjaśniałam włosy, a teraz od ponad roku mam czarne smile tak dla odmiany smile

3

Odp: farbowanie

Farbuj, bo siwieję delikatnie. Na czarno.

4

Odp: farbowanie

nie farbuję, zacznę jak będę siwieć:P

5

Odp: farbowanie

Farbowałam wcześniej na ciemny brąz ateraz muszę farbować bo siwe zaczynają się pokazywać....z tymi siwymi włosami to też dziwna sprawa...bo niektórzy w wieku 25 lat już mają siwe a np. moja teściowa ma 50 lat i ma niewiele(prawie nie widać)....a na blond włosach to chyba nie widać siwych?

6

Odp: farbowanie

Widać, widać. Siwe się tak paskudnie świecą pod światło.

7

Odp: farbowanie

Nie farbowałam nigdy w życiu tongue

8

Odp: farbowanie

[quote=pinkmause]Widać, widać. Siwe się tak paskudnie świecą pod światło.[/quote]

Faktyczni..świecą...a już chciałam na blond się przefarbować....

9

Odp: farbowanie

tak, ja robię blon pasemka średnio na 3-4 miesiące

10

Odp: farbowanie

Kiedyś parę razy farbowałam, ale włosy się niszczą i jak potem musiałam odczekać aż odrosną żeby już nie farbować, to z odrostami do połowy głowy wyglądałam tak, że szkoda gadać. Dlatego teraz dla urozmaicenia robię delikatne pasemka - praktycznie nie widać jak odrastają

11

Odp: farbowanie

tak, lubię farbować włosy:)
kiedyś w liceum to robiłam pasemka o róznych dziwnych kolorach
teraz uzywam tylko szamponu koloryzującego Loreal Crem Gloss brąz - idealny smile i nie niszczy mi włosów

12

Odp: farbowanie

Ja już miałam rude, brązowe, czarne (miały być ciemnobrązowe), a teraz mam swoje jakby ciemny blond z jaśniejszymi pasemkami. I tak mi chyba najlepiej.

13

Odp: farbowanie

A henna? Robicie? Na brwi czy rzęsy, a może jedno i drugie? Z regulacją?
Sama robię regularnie u kosmetyczki. Tak już się przyzwyczaiłam, że głupio się czuję jak "spłowieje" i trzeba malować.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/212/e3643f6b4cd795fc.jpg[/img][/url]

14

Odp: farbowanie

Na specjalne okazje, ale to nie często się zdarza.

15

Odp: farbowanie

kilka razy miałam henne, ale nie jestem jeszcze uzależniona smile
ale henna na rzęsy to fajna sprawa smile smile smile

16

Odp: farbowanie

Badania przeprowadzone przez firmę Goody pokazują, że blondynki przeznaczają 72 minuty dziennie na dbałość o urodę, podczas gdy brunetkom podobne czynności zajmują tylko 66 minut. W rezultacie blondynki poświęcają wyglądowi 22, a brunetki 19 dni w roku.

Co ciekawe przygotowanie do wieczornego wyjścia zajmuje blondynkom 118 minut, natomiast brunetkom tylko 111 minut.

Takie oto badania przedstawiono w the Daily Telegraph.

17

Odp: farbowanie

ciekawe od czego to zależy wink
trochę to śmieszne... wink

18

Odp: farbowanie

118 minut przed wyjściem SZOK.... to ja chyba jestem mentalną... hmm rudą? bo brunetką też nie wink

19

Odp: farbowanie

u mnie farbowanie jest koniecznością

20

Odp: farbowanie

ja henny nigdy nie robiała, a w ogóle to zamierzam w tym tygodniu pierwszy raz się wybrać do kosmetyczki na regulację brwi... ciekawe, co z tego wyjdzie (pójdę przed weekendem, jak coś toi nie będę z domu 2 dni wychodzić)... wink

21

Odp: farbowanie

najwyżej  za dużo wyskubie, a to raz dwa odrośnie i tak ;(

22

Odp: farbowanie

Farbowałam się na czarno przez kilka lat różnymi farbami, włosy strasznie zniszczyły się i wyglądały dość sztucznie, teraz odpoczywają od chemii, chcę wypróbować coś naturalnego jak Chna, być może pasemka na lato

23

Odp: farbowanie

chnę stosowałam jak byłam małolatą, do czasu, aż tuż przed imprezą wyszedł mi ciemnno-zielony kolor - i to dosłownie smile

24

Odp: farbowanie

chnę a co to takiego

25

Odp: farbowanie

zioła do farbowania włosów na czarno