1

Temat: Dekoracje stalowe

A co powiecie o dekoracja stalowych? Ktoś ma ? Jak to wygląda, czy nowocześnie czy raczej oldsuklowo? Znalazłam fajny sklep z takimi elementami  i poważnie się nad tym zastanawiam smile

2

Odp: Dekoracje stalowe

Jedną czy dwie takie ozdoby mogłabym mieć w domu, ale więcej to już by była przesada:)

3

Odp: Dekoracje stalowe

Meble z metalu są na czasie i przyznam, że osobiście w niektórych wnętrzach bardzo mi się podobają. Bardziej jednak takie jak te z Versa- delikatne, praktyczne i ładne. Mozna z kilku elementów stworzyć niepowtarzalny zestaw, który zachwyci i wniesie to "coś" do przedpokoju.

4

Odp: Dekoracje stalowe

Bardzo lubię dekoracje stalowe i moją pasją jest robienie właśnie dekoracji i mebli stalowych. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, bo wystarczy mieć kilka narzędzi i metalowe elementy, które można kupic w marketach budowlanych. Niezwykle istotne są jednak tarcze do cięcia metalu, bo jesli nie będą odpowiednie, to nie przytniecie równo metalowych elementów, a także możecie przegrzać urządzenie. .. Spróbujcie samodzielnie wykonać jakiś mebel, bo po co płacić kilkaset złotych, skoro można wydać np 50zł.

5

Odp: Dekoracje stalowe

Podobają mi się wszelkie stalowe dodatki do mieszkania smile

6

Odp: Dekoracje stalowe

Stal jest za zimna, dobra do biura ale nie do domu, gdzie ma być przytulnie...

7

Odp: Dekoracje stalowe

Można ją ładnie wkomponować w aranżowaną przestrzeń, nie musi być sama stal w domu:)

8

Odp: Dekoracje stalowe

Fajne są - ja lubię metal w domu...

9

Odp: Dekoracje stalowe

Ostatnio kupiłam kute świeczniki z  pięknym wzorem liści winogron za 30 zł za 2 szt. na olx... Ktoś ich się  pozbywal bo nie pasowały do nowoczesnego wystroju....