1

Temat: ogrodzenie

Witam, planuje wykonie ogrodzenia wokół domu. Szukam sprawdzonej i rzetelnej firmy, która kompleksowo zajmuje się  , plazmowym, toczeniem, spawaniem oraz obróbką cnc , ponieważ ogrodzenia które planuje zrobić ma nietypowy projekt i wymaga szczególnie dokładnego wykonania. Słyszałem o wandtke.pl. Bardzo podoba mi sie że kompleksowości ich usług oraz szybkość z jaką realizują zlecenia. Gorąco polecam zapoznać się z ich ofertą i czekam na Wasze opinię i jednocześnie!!!

2

Odp: ogrodzenie

Mnie się podobają drewniane ogrodzenia na takich murkach z piaskowca, coś wspaniałego  a nie trzeba nic spawać:)

3

Odp: ogrodzenie

Właśnie stoję przed wyborem ogrodzenia i nie wiem czy zdecydować się na drewniane czy kute. Skłaniam się bardziej ku drewnianemu, aczkolwiek obawiam się, że będzie potem dużo problemów z utrzymanie  go.

4

Odp: ogrodzenie

A coś ty - przelecisz raz na 2 lata bejcą i jeszcze w czasie malowania się fajnie opalisz - pewnie że drewniane!:)

5

Odp: ogrodzenie

Ja postawiłam na nowoczesne ogrodzenie design.ogrodzenia.pl w formie panelu gabionowego i jestem z niego bardzo zadowolona, więc może i Wy zdecydujecie się na takie gotowe rozwiązanie zamiast komplikować sobie życie? Nawet nie wiedziałam, że ogrodzenie może być tak stylowe i myślę, że warto się nad tym zastanowić.

6

Odp: ogrodzenie

Ma ktoś ogrodzenie ze sztachet blaszanych. To chyba nowość na rynku, jak to w praktyce wygląda?

7

Odp: ogrodzenie

Drewniane ogrodzenia są bardzo ładne, ale trudne w utrzymaniu, trzeba je często konserwować a i tak niszczeją. Mnie najbardziej podoba się kamień, a w ogóle wiele ciekawych propozycji ogrodzeń znajdziecie np. na . Warto zajrzeć, zadzwonic popytać. ładne sa też ogrodzenia kute smile

8

Odp: ogrodzenie

Pamiętajcie, że przy stawianiu ogrodzenia ważne jest wytyczenie naszych granic działki. W tym celu trzeba zwrócić się do geodety który dokona pomiarów i wyznaczy nam granice naszej działki. Znając wymiar i kształt naszej działki będziemy mieli pewność, że ogrodzenie nie zostało ono źle umiejscowione i nie będzie z tego tytułu żadnych problemów z sąsiadami.

Ostatnio edytowany przez Aza (2016-08-08 13:22:32)

9

Odp: ogrodzenie

Ja widziałam piękne ogrodzenie w Castoramie Przeglądałyście jej stronę? Sądzę, że ceny są na tyle interesujące, że warto wziąć to pod uwagę.

10

Odp: ogrodzenie

a powiedzcie, bo przymierzam się do zakupu bramy ogrodzeniowej bramy posesyjnej, zastanawiam się czy znana jest marka Wiśniowski? polecono mi ją w  i zastanawiam się czy warto

11

Odp: ogrodzenie

Mnie się podobają drewniane ogrodzenia na takich murkach z piaskowca, coś wspaniałego  a nie trzeba nic spawać:)

12

Odp: ogrodzenie

każde dobre ogrodzenie wymaga dobrej bramy w pełni automatycznej by nie trzeba było wychodzić za każdym razem jak chcemy wjechać na swoja posesję. Dlatego jak myślimy podobnie i chcecie zakupić automatykę do swojej bramy lub bramę to zajrzyjcie na stronę  Gdzie znajdziecie bardzo szeroki wachlarz artykułów do bram i rolet.

13

Odp: ogrodzenie

Najlepsze dla mnie są drewniane ogrodzenia, które wyglądają po prostu stylowo. A z dodatkiem jeszcze murku, to już w ogóle

14

Odp: ogrodzenie

Drewniane ogrodzenia może i są stylowe, ale czy trwałe i bezpieczne?
Ja wolę postawić ogrodzenie betonowe. Ale wiadomo - wszystko jest kwestią gustu wink
Na stronie można sobie zobaczyć przykłady różnych typów ogrodzeń i wybrać coś dla siebie wink

15

Odp: ogrodzenie

Jeśli chodzi o dobre ogrodzenia to polecam firmę - sami mamy w domu ich ogrodzenia oraz bramę.

16

Odp: ogrodzenie

No tak porządne zabezpieczenie domu to podstawa. My zamówiliśmy bramę i ogrodzenie w bo mają dużo pozytywnych opinii w internecie. poza tym mąż mówił, że oni też się zajmują montażem tych bram od razu.

17

Odp: ogrodzenie

My mamy zwykłe ogrodzenie, takie żeby nie było widać co dzieje się w ogrodzie. Wydaje mi się, ze lepiej kupić porządną bramę taką jakbrama rolowana przeciwpożarowa, która posiada szereg zabezpieczeń przed włamaniem niż nie wiadomo jaką bramę. Bo przed bramę przeskoczyć zawsze się da...

18

Odp: ogrodzenie

Co do ogrodzeń wykonywanych z kamienia, warto zabezpieczyć się w odpowiednie materiał takie jak np tarcze diamentowe, które ułatwią nam pracę z kamieniem. Kamień należy do dość twardych materiałów, dlatego jedynie diament dobrze sobie z nim radzi.

19

Odp: ogrodzenie

A co z automatyką do bram ? Mam problem, bo moja brama jest naprawdę ciężka i potrzebuję "mocnego sprzętu". Nie znam się na tym, nie wiem jakie ceny są dobre, a ewentualnie jeżeli ktoś może polecić jakąś  firmę , bardzo proszę o pomoc!

20

Odp: ogrodzenie

Mega opcje na dobre ogrodzenie !

21

Odp: ogrodzenie

Dobrze też jest zrobić ogrodzenie z krzewów ozdobnych ja kupiłem dość tanio dobre krzewy

22

Odp: ogrodzenie

Fajny pomysł to dwa rzędy ogrodzenia panelowego z drutu i wsypanie między nie ozdobnego kamienia

23

Odp: ogrodzenie

Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki dlatego wszystko musi z takim stylem współgrać. Nie mamy póki co żadnych wykwitów, co w przypadku betonu jest naturalnym procesem. Jak się pojawią to potraktujemy je specjalnym preparatem. Beton ma swój urok. Jest go sporo też w naszych wnętrzach na ścianach i na podłodze.

24

Odp: ogrodzenie

A ja lubię takie z drewna, stylizowane na dawne...