26

Odp: telefony

Wiesz każdy na co innego zwraca uwagę, bo jeśli szukasz czegoś taniego, ale jednocześnie nie odbiegającego za bardzo o znanych marek to polecam Nokie i Samsungi smile Ale jeśli np. chcesz mieć telefon z guzikami to już niekoniecznie. Pytanie właśnie czy zależy Ci na oszczędności, czy kasa nie gra roli, czy szukasz jakiś konkretnych funkcjonalności?

27

Odp: telefony

Ja jednak wolę sprawdzone marki.

28

Odp: telefony

Goophones ludzie to jest najgorszy szit jaki może być nie warto tam kupować te telefony wiele nie wytrzymają tanie podróby i badziew za tą kasę można całkiem inny oryginalny telefon kupić. Zdecydowanie wole swoje sprawdzone marki telefonów bo wiem co kupuję a nie podróby i podróby.

29

Odp: telefony

Ja biorę zawsze telefon z abonamentem w T-mobile. Biorę to co wpadnie mi w oko, bo nie przywiązuję się do marki czy modelu. A w T-mobile zawsze znajdę coś ciekawego. Do tego nie przepłacam za abonament, bo w T-mobile nie naliczają prawie żadnych zwyżek do abonamentu. Nie dopłacam się za np. brak faktury elektronicznej czy brak wpłaty w terminie.

30

Odp: telefony

Ja wolę na kartę.

31

Odp: telefony

A macie może namiar gdzie można kupić oryginalny sony xperia z1 tylko nie w kosmicznej cenie? Sam bez abonamentu, moja sieć komórkowa nawet nie ma go w sprzedaży udzielili mi odpowiedzi, że to stary model. No cóż stary może i ale dobry.

32

Odp: telefony

Niestety nie wiem, ale to chyba dość stary smartfon prawda? Możesz mieć problem by go dostać. A może zainteresuje ci model y6? Ja sobie chwalę go za ładny design i bezawaryjność

33

Odp: telefony

Zerknęłam na ceneo i niestety cena jakoś nie uwzględnia tego, że model swoje lata już ma... nadal z kosmosu.

34

Odp: telefony

Od lat mam Samsunga i naprawdę jest wytrzymały...

35

Odp: telefony

U mnie jest Nokia, już trzecia, i jak na razie jestem zadowolona z tej marki

36

Odp: telefony

Zawsze kupuje telefon osobno nie z abonamentem. Ostatnio mam  nielimitowane rozmowy, szybki internet i wakacyjny pakiet roamingu w bardzo atrakcyjnej cenie. Umowa od razu jest bezterminowa więc jak coś się zmieni to szybko będzie można z niej zrezygnować. Choć nie zamierzam gdyż z zasięgiem nie ma żadnych problemów.

37

Odp: telefony

Ja od lat mam Samsunga i nie biorę z abonamentem tylko na kartę.