2,451

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Takie znajomości są najniebezpieczniejsze dla spokojnej rutynki w małżeństwie bo wiadomo - jak jest dobrze toby się chciało jeszcze lepiej... Uważaj na niego, dziewczyno,bo on na bank umie manipulować tak, że nawet nie zauważysz, a sama będziesz chciała...:)

2,452

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

jeśli jedna strona umie się skutecznie oprzeć to nie sądzę żeby do czegokolwiek doszło...

2,453

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wracając do nastroju... ;P Ja mam dziś taki w miarę ok, ale czuję się wielce niezdecydowana

2,454

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie dojdzie. Z dwóch powodów. Po pierwsze, ze względu na to, że nie jestem sama, a po drugie dlatego, że nie chcę, żeby ta relacja się zmieniła w coś więcej. Jest fajna taka jaka jest. Po prostu...

2,455

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Tylko nie mów o niej mężowi, zwłaszcza przez sen wink

2,456

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie pozwolisz mu na nic na złość jemu czy sobie...? tongue

2,457

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie robię nikomu na złość. To zwyczajnie nie ma prawa zmienić się w nic więcej.

Dzisiaj to bym chciała się zaszyć w łóżku i móc nie wychodzić przez cały dzień. Doła złapałam sad

2,458

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja dziś bym najchętniej spała resztę dnia

2,459

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Taka ładna pogoda, a Wy w depresji ..? Zostawcie sobie trochę na paskudną jesień...

2,460

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A wiecie, że ja też jakaś taka senna i bez energii, a przecież lubię lato...

2,461

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jadę dziś w moje rodzinne strony. Cieszę się na ten wyjazd. Marzy mi się wieczorny spacer albo bujanie się na huśtawce w towarzystwie ciszy zmąconej jedynie cykaniem świerszczy. Świerszcze działają na mnie kojąco. A teraz bardzo potrzebuję ukojenia skołatanych myśli i poszarpanych nerwów.

2,462

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jak to? Szczęśliwa młoda mężatka z gotującym mężem  i zszarpane nerwy?... Coś tu nie gra. Chyba nie tak miało być?

2,463

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Każda miłość się kiedyś kończy, a zostaje nuda i przyzwyczajenie... I myśli o kimś innym, ciekawszym.

2,464

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zszarpane nerwy to akurat wynik pewnej nieprzyjemnej sytuacji. Ale powoli dochodzę do siebie...

2,465

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nieprzyjemnych sytuacji i ludzi trzeba unikać... Tej się nie dało?

2,466

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Finao]Każda miłość się kiedyś kończy, a zostaje nuda i przyzwyczajenie... I myśli o kimś innym, ciekawszym.[/quote]

Nie podoba mi się ten pogląd i nie zgadzam się z nim, gdyby wszyscy tak myśleli, to ludzie nigdy nie decydowaliby się na ślub, bo po co, skoro miłość się skończy...? A są przecież małżeństwa, które w zgodzie i miłości dożywają wspólnej starości smile Moi rodzice są małżeństwem od 29 lat i nadal gruchają jak dwa gołąbki ;P

2,467

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Kalinka01]Nieprzyjemnych sytuacji i ludzi trzeba unikać... Tej się nie dało?[/quote]

Może i się dało... Tylko trzeba było wcześniej pomyśleć i przewidzieć, że tak będzie. A ja się nie spodziewałam takiego obrotu sprawy... Więc mam za swoje. Choć i tak uważam, że nie zasłużyłam sobie na takie coś, bo nie zrobiłam nic złego. Po fakcie jak się nad tym zastanawiałam, to lekkiego focha mogłabym się spodziewać, ale nie takiej awantury, nie takich słów i nie takiego traktowania.

2,468

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A może ten ktoś miał gorszy dzień?...

2,469

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Może.

Od pewnego czasu szukam motywacji do pisania pracy magisterskiej... I jakoś nie mogę znaleźć smile

2,470

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Może taki, że będziesz mądra i poważna z tym tytułem MGR big_smile

2,471

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zmotywowało mnie niespodziewane umówienie się z promotorem. W tydzień czasu sporo napisałam, bo głupio mi było iść z pustymi rękoma. Ale teraz potrzebuję się znów zmotywować, żeby pisać dalej wink

2,472

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Może mąż mógłby motywować i za każdy napisany rozdział zaprosić do restauracji albo na wyjazd weekendowy;) musisz mu podsunąć taki pomysł...:)

2,473

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Im wcześniej zaczniesz tym szybciej skonczysz , to najlepsza motywacja smile

2,474

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jest to jakaś myśl wink Albo sama sobie zafunduję taki mały szantaż emocjonalny... Założę się sama ze sobą o zaplanowany wyjazd na następny weekend... Chcę jechać wink Więc muszę skończyć rozdział wink Mam na to tydzień. Chyba realne wink Zresztą skończenie tego rozdziału wiązałoby się z dodatkowymi korzyściami smile

Będziecie trzymać kciuki ? smile

2,475

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja będę smile A może sobie coś fajnego kupisz za każdy skończony rozdział, jakiś ciuszek czy perfumy? Taki prezent dla siebie, ale masz wytłumaczenie, ze zasłużyłaś na niego...?