2,476

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niby dzisiaj bardzo deszczowy piątek 13-tego, a ja mam bardzo udany dzień smile Wybrałam się z mamą na zakupy i mogłam sobie wybrać kilka rzeczy na zbliżające się urodziny smile Do tego upiekłam pyszne muffinki. Oby więcej takich przyjemnych dni smile

2,477

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Gabika]Ja będę smile A może sobie coś fajnego kupisz za każdy skończony rozdział, jakiś ciuszek czy perfumy? Taki prezent dla siebie, ale masz wytłumaczenie, ze zasłużyłaś na niego...?[/quote]

Przekonałaś mnie tongue A za kciuki dziękuję wink

2,478

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

13 wcale nie jest pechowa, oczywiście jeśli nie jesteśmy przesądni:) Poza tym taki piątek zdarza się raz w roku... Dzis za to jestem niewyspana, jak to po imprezowym weekendzie;)

2,479

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś potrzebuję motywacji do sprzątania pokoju po malowaniu...

2,480

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

wittchen... o raju, współczuję i telepatycznie motywuję:)

2,481

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Złapałam przeziębienie po imprezowym weekendzie sad

2,482

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

nie jesteś sama, ja mam już zapchany nos i zatoki a przecież mało jestem na powietrzu

2,483

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja dziś dobrze, mieszkanie nareszcie po remoncie, także mogę się wreszcie zająć teraz swoimi sprawami:)

2,484

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wittchen i jak efekt poremontowy? smile

U mnie ciąg dalszy przeziębienia.

A wczoraj przyjaciółka podzieliła się radosną nowiną smile

2,485

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dziś średnio, jestem jakaś taka nieokreślona i sama nie wiem, co jest tego przyczyną. Chociaż pewnie zbliżająca się @, której wolałabym nie dostać... hmm

2,486

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja muszę powiedzieć, że u mnie dzisiaj zaskakująco dobrze. Wszystko za sprawą mojej mamy, która poprosiła, abym upiekła jej ciasto, które niedawno dla siebie zrobiłam. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mój wypiek należy do bardzo zdrowych i pełnoziarnistych, a ona takich nie lubi. Fajnie, jak komuś zasmakuje coś co zrobimy smile

2,487

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też dziś ok. Mam jakiś podejrzanie dobry humor jak na taką pogodę wink Mam nadzieję, że mi się on nie popsuje jak zaraz wyjdę na ten ziąb tongue

2,488

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ja patrzę za okno - a tam plucha, pada, nieprzyjemnie  ogólnie, zaraz wezmę kota na smycz i pójdę na spacer dla poprawy nastroju

2,489

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Czy zna ktoś skuteczny sposób na zmotywowanie się do nauki? tongue

2,490

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja od wczoraj czuję się po prostu fatalnie. Mam tylko nadzieję, że to nie choroba, bo tyle co wyleczyłam jedną...

2,491

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Ninek]Czy zna ktoś skuteczny sposób na zmotywowanie się do nauki? tongue[/quote]

Pomyśl tak - im szybciej zaczniesz naukę  tym szybciej skończysz:))

2,492

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja wczoraj miałam super nastrój. Zwłaszcza wieczorem, gdy do drzwi zapukał kurier i wręczył mi nagrodę z konkursu Essence big_smile Dzisiaj też fajnie, pomimo teoretycznie pechowego piątku 13-tego. Zmobilizowałam się nawet i umyłam okna big_smile

2,493

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś, spać, spać, spać.

2,494

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja chętnie bym na spacer poszła, ale leniwa jestem dziś strasznie, może taka aura

2,495

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=Ninek]Czy zna ktoś skuteczny sposób na zmotywowanie się do nauki? tongue[/quote]

Ja sobie kiedyś powtarzałam, że albo siadam i się uczę, albo idę na basen (2 km)...
skutkowało... siadałam do książek:)

2,496

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Koszmarny, jak tylko uslyszałam w radiu że te mrozy mają trwać miesiąc...:///

2,497

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też nieciekawie. Zimno, szaro, ponuro. A od jutra zaczynam sezonową pracę i na samą myśl o staniu w zimnie zupełnie mi się odechciewa tam iść... hmm

2,498

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja miałam dziś dobry dzień i czeka mnie miły wieczór przy kubku herbaty i książce. Ogólnie staram się pozytywnie podchodzić do życia, i o ile rano nie wstanę w złym humorze to cały dzień mam mniej lub bardziej dobry

2,499

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Trochę mnie przygnębia ta pogoda... Nawet na łyżwy mi się nie chce iść chociaż koleżanka proponowała:(

2,500

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie zaświecilo slońce, więc nawet poranny spacer z psem był całkiem przyjemny:)